Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek ha nem mindig van...

Mit tegyek ha nem mindig van peteérésem?

Figyelt kérdés
van mikor ciszta miatt. de van mikor meg csak nincs. orvosnál már voltam kettőnél is. Mindkettő főorvos. És azt mondták hogy van peteérésem. bisztos van mert látták,csak nem minden honapban. ez bisztos mert nemmindig megy fel a hőm sem. és a menzim 36-40.napra jön meg. de valamikor meg 30. csak ez pitkább eset. a clostit viszont nemirnak mert azt arra kapja a nő ha eggyáltalán nincs peteérése. Vagy menjek vissza?
2008. márc. 12. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem egy másik orvoshoz menj el.
2008. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is másik orvoshoz menj!

Természet dolgokat vagy homeopátiás szereket még nem próbáltál? Azt halottam, hogy azok is képesek "csodát" tenni!!

Sok sikert!

2008. márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!