Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes, ha görcsöl...

Lehetek-e terhes, ha görcsöl a hasam, mint mielőtt +jön?

Figyelt kérdés
Reggelente hányingerrel ébredek,és gyakran érzem úgy,mintha hőemelkedésem lenne.Emellett nagyon fáj a derekam és szúr,feszül a mellem.Nagyon szeretnék már kisbabát...Az előbb említettek utalhatnak babára?
2008. márc. 12. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
mi az hogy +jön? arra gondollsz hogy megjön? leirnád hogy a hőd mennyi?miota probálkoztok?
2008. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Lehetsz terhes.

Nekem is így kezdődött.Viszont a görcsölésnek nem szabad erősnek lenni és nem szabad,hogy sokáig elhúzódjon.

Vehetnél egy tesztet az már biztos kimutatja:)

Sok sikert!

2008. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,én is azt hiszem,hogy a legjobb lesz,ha holnap veszek 1 tesztet.:-) Remélem pozitív lesz...És köszi a válaszokat!
2008. márc. 12. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Hi, én januárban menstruáltam utoljára, de februárban, amikor a köv. esedékes lett volna, is ugyanezeket a tünetetket éreztem: mellfeszülés (nagyon), mintha-megjönne-hasfájás, derékfájás. El is keseredtem, hogy most sem jött össze a baba, de csak nem jött meg. 3 tesztet vettem - 3 pozitív lett! Nálam a hányinger a 6. héten jelentkezett először. Drukkolok Neked!
2008. márc. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jött össze..:-(( De nem adjuk fel.:-)
2008. márc. 28. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!