Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasznos lehet az Elevitet...

Hasznos lehet az Elevitet szedni? Mikortól kezdjem szedni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 12. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
egy vitaminról beszélünk, ha a kérdésed az, hogy ettől hamarabb esel-e teherbe, akkor a válaszom nem. El lehet kezdeni szedni,mert mint írtam csak vitamin, de szerintem fölösleges
2008. márc. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vitamin, és hogy nem lehetek tőle hamarabb terhes. A kérdés az volt, hogy hasznos lehet-e terhesség előtt szedni!?
2008. márc. 12. 11:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerinem nem
2008. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elkezdtem szedni,és szerencsére hamar teherbe estem, azt mondják, a teherbe esés előtt 3 hóval érdemes, de mi van ha valaki évekig nem esik teherbe(nem kívánom neked, csak példa volt).

Ezért aztán szerintem ráérsz elkezdeni, ha pozitiv teszted lesz.Fontos anyagok vannak benne a babának, úgyhogy ha terhes leszel érdemes szedni.Sok sikert!

2008. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ha majd terhes leszel ráérsz szedni szerintem is.
2008. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem pedig igen!Pláne igy tavasz közeledtével alacsony a vitamin,ásványianyag nyomelem készletünk,és ugye ahhoz h egy új élet növekedjen bennünk nekünk is fel kell készülni!:)Nyugodtan szedheted!

Üdv:14 hetes kismami

2008. márc. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az előttem válaszolóval értek egyet.

Ezt direkt kismamáknak fejlesztették ki,és ha felesleges lenne,nem ajánlanák.Főleg ebben a vitamin,és ásványianyagszegény időszakban hasznos.Olvass róla,mennyi problémát okozhat ezeknek hiánya,pl:a folsavé..stb...

És segíti a teherbeesést és a beágyzódást is,mivel feltölti a szervezetet.

A tervezett terhesség előtt 1 hónappal már érdemes szedni,és a 12hétig mindennap ajánlott.Utána esetleg már csak minden másnap,attól is függ,hogyan étkezel.


Sok sikert,üdv

2008. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kezdd el előtte szedni. Mi Babát szerettünk volna a férjemmel és leálltam a tabiról a doki akkor azt mondta hogy kezdjem el azonnal szedni(igaz nekem a tabitól hosszan tartó vézéseim voltak)nem bántam meg, hogy előtte is szedtem mert nem voltam beteg (azóta sem kaptam el semmi vírust) és a Baba is szépen fejlődik.

28 hetes kismama

2008. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen hasznos dolog,hogyha szeded.

Terhesség előtt már nyugodtan szedheted,hogy mire lesz baba megkapja a fejlődéséhez szükséges vitaminokat,amit a szervezeted addigra elraktároz.Ez nem azt jelenti,hogyha félévig nem jön össze a baba,akkor is rendületlenül kell szedni. Lényeg legyen valami tartalék a babának.

Egy átlagosnak mondható ciklusnál mire észreveszed,hogy babát vársz már 4-6 hetes terhes is lehetsz.Ilyenkor már nagyon sok mindene ki van fejlődve,ill.folyamatosan fejlődik.Pont ekkor a legfontosabb ,hogy minden vitamint megkapjon.

2008. márc. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
az eggyik ismerősömnek 3 évig nem sikerült a baba elment az orvoshoz és azt mondta neki hogy probálja meg az elevitet.És a következő honapban terhes is lett. Az elevit méh erősitő is. Tehát könnyebben lehetsz tőle terhes.
2008. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!