Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megy le a hőm, ha...

Mennyire megy le a hőm, ha nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
jöv hét pénteken (nem) kellene megjönnie, eddig 37, volt a hőm, ma 36, szurkáll a hasam, néha rosszullét jön rám, tejszerű folyásom van.
2008. márc. 12. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez elég nagy különbség, remélem ez olyan peteérés utáni hőleesés, vagy beágyazódási hőleesés. Remélem visszaugrik a hőd.

Jól méred biztosan? Reggel mindig ugyanakkor ébredés után? Hüvelyben, végbélben, szájban?

A jövő hét péntek még 10 nap. Igazán a folyás nem nagyon számít. A rosszullét is furcsa. Én elviekben 8 dpo-s vagyok de pl nekem is volt rosszullétem.

Na nagyon drukkolok neked! szorítok!

2008. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsánat, 36,5
2008. márc. 12. 10:41
 3/7 A kérdező kommentje:
én is csak reménykedni tudok, és életem leghosszabb 10 napja lesz ... :S
2008. márc. 12. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez nem nagyo hőleesés, de van akinek peteérs után 1-2 nappal leesik a hője, mutatok egy linket:

[link]


itt találsz egy-két infot a hőeséssel kapcsolatban és sok egyébb másról is.

2008. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igazából ezt a csökkenést neked kell megtapasztalnod a mért hőidből. Nekem a ciklus első felében mindig 36,3 aztán második felében meg 37-re megy fel. Viszont nem értem miért csökkent le ennyire drasztikusan a hőd, mivel a ciklus második felében magasan marad egészen a mensiig, ha a nem várt mensiig nem megy le és nem is jön meg, akkor már lehet gyanakodni a babára! drukkolok
2008. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, aranyos vagytok, remélem sikerül
2008. márc. 12. 10:47
 7/7 anonim ***** válasza:
sajna nagy esélyyed van rá hogy megjön. ha lecsökkent a hőd 2-3 nap mulva meg kell hogy jöjjön. ha nem jön meg 5 napig sem akkor kezdhetsz örülni.
2008. márc. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!