Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után 2 nappal...

Menstruáció után 2 nappal lehet valaki terhes úgy, hogy a fiú most veszti el a szüzességét és bele is megy a csajba 2x? : S

Figyelt kérdés
valaki segitsen már : o
2010. szept. 21. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet...
2010. szept. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg mindentől függ! Mensi elmúlása után két nappal, vagy a mensi első napjától számolva? Milyen hosszúak a ciklusaid? Annak nincs jelentősége, hogy a fiú szűz volt.
2010. szept. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát ilyen 5 napig szokott tartani és menstruáció elmúlása után két nappal..
2010. szept. 21. 09:04
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem menszi utáni 1 napon sikerült teherbe esnem.Igaz a pasi nem volt szűz!de ez szerintem tök mindegy a sperma az sperma.

Az esély megvan rá,hogy terhes vagy.

Én a napokban fogok szülni.

2010. szept. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Óóóóó gratuálok :) lány vagy fiú?:$

de azért csak nincs úgy kiérve a sperma vagy én ezt most nem tudom leírni mit akarok...:S, de gondolom érted mit szeretnék!

2010. szept. 21. 09:18
 6/12 anonim ***** válasza:
A ciklusod hosszától függ. Egy 28 napos ciklusnál általában a 14. napon van peteérés. Ha ehhez képest a 7. napon voltatok együtt, akkor esélytelen a terhesség. Viszont nagyon ritkán előfordulhat extra peteérés.
2010. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kislány lesz:)

39 heteske.

2010. szept. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

de azért csak nincs úgy kiérve a sperma vagy én ezt most nem tudom leírni mit akarok...:S, de gondolom érted mit szeretnék!


E elég éretlen gondolkodásra utal... Teljesen mindegy mennyi idős a fiú, a sperma az sperma (ahogy néhány hozzászólással előttem is olvashattad), akármennyi idős is a srác, teherbe eshetsz tőle. Bár nem túl sok rá az esély, hogy menstruáció utáni 2.-dik napon ess teherbe, de megeshet.

2010. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy kamasz fiú első spontán magömlése is tele van érett spermiummal. A kérdésben említett srác pedig -már elnézést- de feltételezem, hogy rendszeresen maszturbál, tehát, mint olyan, semmi különbség egy szűz és egy gyakorlott férfi megtermékenyítő képessége között.

Ráadásul 2x is....

Nem tudom hány éves a lány, de ha még fiatal és esetleg rendezetlen is a ciklusa....pláne teherbe eshet....

Ha még belefér 72 órás tabi!!!!!!!!!!!

2010. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, necces.

Számoljunk:

Mensi 5 napos, 2 nappal később voltatok együtt. Általában a petesejt középidőben érik, de ez csak kb. a nők 10%-ánál van így.

A hímivarsejtek extrém esetben 5-7 napig is élhetnek odabent, vagyis van esély a terhességre.

Persze minimális, de van. És ha csak 100-ból egynél válik be, és az pont te leszel? Ha nem akarsz babát, akkor tessék védekezni, óriási butaság azt hinni, hogy szüzesség elvesztésekor/első alkalommal/de kivette előtte alkalommal nem lehet teherbe esni.

Nem valószínű, hogy terhes vagy, de legközelebb ne kockáztass.

2010. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!