Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet mensi után barna...

Mitől lehet mensi után barna folyás több hétig?

Figyelt kérdés
Voltam nődokinál, aki sem kisebb gyulladást sem kóros eltérést nem talált.Egy hete szedem a norcolutot,amit 20 napig folyamatosan kell szednem.Mitől lehet, hogy még nem múlt el ez a barnázás???
2008. márc. 12. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy ez a gyógyszertől van? Bár én nem tudom, még nem szedtem ilyet, csak kérdezem!
2008. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,mert épp emiatt kezdtem el szedni a gyógyszert,hogy elmúljon a "folyás".
2008. márc. 12. 10:41
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor ezt paszszolom, mert még nem volt hasonló esetem, de hátha válaszol neked valaki valamit.
2008. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is szedtem norcolutot.Én ugyan cisztára kaptam. Ez szerintem nem normális. A nőgyógyász erre mit mondott? vagy nemlehet hogy gombásodásodvan? nemviszket semmid?
2008. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mint ahogy írtam,SEMMI bajom,a rendszertelen vérzésen kívül. S ha jól tudom,a gombásodás nem vérzéssel jár. SEMMIT NEM TALÁLT A NŐDOKI A MÚLTHÉTEN.
2008. márc. 12. 14:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Megkérnék mindenkit,találgatásból és "nemtudomból" ne írjatok! (mert nem sokat segít) csak gondoltam hátha vki járt már ilyen cipőben. Köszönöm.
2008. márc. 12. 15:12
 7/7 anonim válasza:
100%
Én is hasonló panaszokkal küszködtem.Február 16-án pecsételő vérzéssel sajnos megjött a miki.Nem a szokásos mennyiséggel.Ez a barnás,véres pecsételés teljesen március 7-éig tartott.Voltam orvosnál hormonvizsgálatra küldött, mert erre gyanakszik.Eredmény 1héten belül, jövőhéten megyek újra hozzá.
2008. márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!