Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem sikerül már egy...

Miért nem sikerül már egy éve? Biztos baj van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindig tudom,hogy mikor van peteérésem és akkor együtt is szoktunk lenni,mégsem sikerül!Már nagyon belefáradtam!A ciklusaim mindig pontosak mindig szép érett tüszőim vannak,akkor mi lehet a gond???Egy éve minden hónapot kudarcként élek meg!Kérlek segítsetek,nem akarom feladni!


2008. márc. 11. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Párodnál minden rendben van?

Ovulációs tesztet használsz?

2008. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A párom még nem volt vizygálaton,velem elvileg minden oké!Egy darabig használtam tesztet,de már anélkül is meg tudom állapítani,hogy mikor van peteérésem!A páromnak hova kellene mennie,hogy megnézzék a kiskatonáit???
2008. márc. 11. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden rendben van mindkettőtöknél nem kell aggódni majd összejön! Nálunk 4 év után jött össze spontán. Jártunk dokihoz, hormonkezelésre stb. de semmi nem történt. Görcsöltem rajta, de nem szabad annál rosszabb. Most, hogy nem azon járt az eszem állandóan (mivel a párom is dolgozott és én is több munkát kaptam). Nem is foglalkoztam a kérdéssel. Egyszerüen élveztük azt a kevés időt amit együtt lehettünk, és elsősorban "csak" élveztük a szexet. Fel sem tünt, hogy szeptemberben 2 hetet késet és hányingerem volt. Kiderül, hogy baba lesz. Most 31 hetes kismama vagyok! Fel a fejjel! Ne add fel, sikerülni fog!!! Szorítok neked!!!
2008. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy budapesti vagy-e, de ha igen, ott ajánlom Fekete Ferencet Vagy Rusz Andrást. Nagyon nyugis környezet, diszkrétek, alaposak, úgyhgy érdemes!

Bővebb info: www.potenciaklinika.hu


Ne add fel! Várjátok meg, mit mond az orvos a párodnak! Ők biztosan tudnak segíteni, ha nála van baj!

2008. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nagyon aranyosak vagytok!Sajnos nem Bp-i vagyok,de talán találok erefelé is jó orvost.Mindenesetre,Most szüneteltetem egy kicsit a dolgot,mert már tényleg sok volt!Mégegyszer köszi nektek!puszika
2008. márc. 11. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó elhatározás! Szüneteltesd, tényleg, akkor fog összejönni!

Szerintem, töltsetek minél több időt együtt, "randizzatok", egymással foglalkozzatok meg a mindennapokkal, és sikerülni fog!

Puszi neked is

2008. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon aranyos vagy!Ez a randizgatás nagyon jó ötlet!!! :-) cuppp
2008. márc. 12. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!