Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig érdemes tesztelni?

Meddig érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
PÉ után 21 nappal vagyok.A vérzésem elmaradt,ha csinálok vmit nagyon fáj a derekam és a hasam,ha pihenek könnyebb lesz,csak olyan finom bizsergés van a hasamban,néha húz a mellem oldala,de nem vészes.A 17. napnál negatív volt a teszt. Meddig éremes tesztelni,mikortól kell más problémára gyanakodni?
2008. márc. 11. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy tesztet csináltál, tesztelj még egyszer esetleg más fajtával. Aztán szerintem érdemes lenne elmenni a dokihoz, akár pozitív, akár negatív lesz.
2008. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is hasonló van.Sokat szédülök,hányingerem van,van olyan amikor ugyérzem mikor elszédülök,hogy bármelyik pillanatban összeesem,a derekam csak fáldogál de a méhembe olyat érzek mintha nagyobb lenne,és az étvágyam is jelentősebb lett.Már teszteltem is,de negatív lett.Most meg a menszeszem csúszik már lassan 5napja.Sajna nemtudok már mire gondolni=(

Vjon milehet velem?

2008. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!