Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éjjel arra ébredtem, hogy...

Éjjel arra ébredtem, hogy nagyon fáj a derekam, a mellem, és hánytam is. Hőemelkedésem van, 4 napja késik. Soha nem volt még ilyen. Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ma teszteltem, negatív lett, de éjjel hánytam, fentvoltam, ittam, szóval lehet, hogy hígabb volt a vizelet. A mellem leszakad.
2008. márc. 10. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt negatív nem biztos ,hogy babás vagy,lehet hogy csak annyira akarod,hogy már bebeszéled magadnak.nekem is volt ilyen időszakom,annyira hányingerem lett napközben ,hog yle kellett szálljak a villamosról mert azt hittem kidobom magam...aztán kiderült semmi.És mikor babás lettem,nem jelentkeztek egyszerre a tünetek.Először égtelen mellfájdalom volt,de olyan minth a be lenne gyulladva,ekkor csin.két tesztet -már kb 3 napot késett és mind a kettő pozitív lett.a hányinger kb 3hétre rá jött,de én nem voltam hányós csak émelygős,a derékfájás nálam a 19hétben kezdődött és most iszonyat.De ez is olyan dolog,hogy mindenkinél máshogy jön elő.Sztem nyugodj meg,a melled a mensitől is fájhat és az késhet attól,hogy ideges vagy,mert nagyon akarsz.ha egy 3 napon belül nem jön meg csinálj egy újabb tesztet és ha ez is negatívde még mindig rosszul vagy menj el dokihoz.Bár ha a teszt negatív akkor vagy nem vagy terhes vagy még annyira az elején vagy ,hogy a doki sem fogja tudni kimondani biztosan ,hogy az vagy és úgy is visszahív-tehát megspórolsz egy utat.Hidd el tudom nehéz várni,de megéri és a saját idődet spórolod meg és pénzedet-ha magánhoz mégy.Drukkolok,hogy terhes legyeél,de ne idegeskedj az árt mindenképpen.22hetes kismama
2008. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
nem vagy terhes
2008. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!