Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már kb. 1 hónapja iszom Aloe...

Már kb. 1 hónapja iszom Aloe vera gélt (99.5 %-os). Ez segíthet babavárás szempontjából? Milyen hatásai vannak?

Figyelt kérdés
Már 9 hónapja próbálkozunk, de még nem sikerült. Hőmérőzök, peteérésem van, igaz, nem minden hónapban. Volt már petefészekcisztám is.
2008. márc. 10. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A ciszta és a nem rendszeres peteérés nem zárja ki a terhességet, bár csökkenti az esélyt. nekem PCO-m van, és 3 hónap alatt estem teherbe...

A gél nagyon jó, beállítja a szervezeted egészséges szintjét. Erősíti az immunrendszer, kiűzi a bacikat, káros dolgokat, beállít egy egészséges testsúlyt, étkezést, szóval csak jó, hogy iszod.

Ajánlom mellé a B12 vitamint, én e két dolgot szedem a terhsségem alatt, mást nem.

De a lényeg, hogy légy türelemmel, ne erőltesd, annál nehezebb lesz. Próbálj "megfeletkezni" babáról, ne akard annyira, csak éld a boldog életed, szeretkezzetek akkor, amikor jól esik, és ne akkor amikor "kell". ha ettől kicsit el tudsz szakadni, jobb lesz, hidd el.-)

2008. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Bízom a legjobbakban...

Nekem még konkrétan nem mondták, hogy PCO-m lenne, de szerintem az van. Sokszor írják az UH-eredményemre, hogy mindkét petefészekben apró ciszta van.

Terhesség előtt nem szedtél semmit?

2008. márc. 10. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jó hogy iszod a gélt. Mellé még esetleg szedheted a Royal Jelly-t (méhpempő). Ezt szokták adni azoknak, akik babát akarnak. Én is szedem. A férjem meg Multi Macát szed. csak az a gond, hogy ezek elég drágák. sajnos.

2008. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

És ezt hol tudnám beszerezni? Herbáriában kapható?

2008. márc. 10. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
nem az igazi aloés termékeket forever living product gyáértja és nem kapható herbáriában, csak és kizárólag a disztribútoroktól, futároktól stb. És azok az igazi elés terméekek nem pedig amik vannak a herbáriában. Azt igyad inkább. Ja és legalább 3 hó kell a szervbezetnek még felveszi ezeket a dolgokat.
2008. márc. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért csak az a jó? Hiszen erre is rá van írva, hogy 99,5 %-os aloe vera gél. Ezt nem értem!!!
2008. márc. 11. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!