Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől még sikerülhet majd?...

Ettől még sikerülhet majd? Miért változott meg? Többi lent.

Figyelt kérdés
Eddig teljesen menetrend szerint 28 naponta jött meg normál mennyiséggel. Szültem tavaly nyáron, januártól újra megjön 24-29 nap között, mikor hogy. Múlt hónapban 28 napra jött meg, de úgy, hogy 1. nap csak barnás folyás, utána a normális 1-2 napig, a maradék 1-2 nap épp hogy csak van. Összesen 4-5 nap. Most 31. napra jött meg, 1. nap szintén barnázás, utána másnap csak ha megtöröltem Wc-zés után, akkor látszott, 3. nap elég sok, 4. nap már közepes mennyiség, ma vagyok az 5. napon, szerintem szinte semmi nem lesz. Miért változott meg hirtelen? Szeretnénk kistesót, remélem, nem valami hormonprobléma.
2011. szept. 12. 06:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom neked miért változott meg, de nekem is így volt, sőt nekem két három nap barnás törléskor, aztán egy nap ömlés, majd harmadnap csak pötty-pötty és vége, ilyen volt szülés után tíz évig, ezután mivel tesót akartunk elmentem dokihoz, nézték uh-on, tüszőérés rendben volt, meg is repedt, doki azt mondta ezek után azt tudja mondani, nincs jelentősége, hogy milyen és mennyi a vérzésem, először arra gyanakodott, hogy a kevés mensi miatt, hogy lehet nincs is tüszőérés vagy van de nem reped meg, ez nem igazolódott, így abba maradtunk, hogy ez nálam normális. Össze is jött a tesó.
2011. szept. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!