Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi szedhető torokfájásra, ha...

Mi szedhető torokfájásra, ha még nem tudom, hogy mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Szombaton volt pé-em, próbálkoztunk is, de most nagyon bedurrant a torkom. Mit lehet tenni? Az nagy baj,ha Strepsilst már vettem be (3dbot)?

Köszönöm a válaszokat!


2008. márc. 10. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dr theiss lándzsás utifű. Nem baj, de inkább hanyagold most a Strepsilst, amúgy ha csak most fogan meg, még olyan pici, hogy nem lesz gond.De ha valami olyasmit bennél be,lehet nem is foganna meg.Algopirint ne vegyél be,akárki is mondja, az első 3 hónapban nem lehet szedni.
2008. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igyál forró teát.
2008. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Forró tea, leves, sok gyümi, negro. Kend be valami Vipvaporup-hoz hasonló krémmel, tegyél sálat, öltözz fel jól és takarózz be rendesen, és izzadj ki.

Algopyrint lehet bevenni, de csak ha lázad van, ezt ad az orvos is. Mást nem.

Orcseppet is csak tengerisooldatot, vagy homeopátiás szert. Homeopátiást szedhetsz mást is, kérj tanácsot.

2008. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket!!!
2008. márc. 10. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán nem kell ennyire félni a gyógyszerektől.Magyarországon csak 8 db. magzatkárosító gyógyszer van forgalomban,ezek főleg epilepszia ellenes szerek és hormonkészítmények!

Torokfájás elleni gyógyszerek biztos,hogy nem ártanak.Sokkal veszélyesebb a gyerekre,ha te beteg vagy!

Jó lenne,ha senki nem élne tévhitben!

2008. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem az orvos azt mmondta hogy nemszabad terhesség idején semmien gyogyszert szedni. gőzölj.Hátha elmulik. A terhesség első 3 honapjában nam szabad gyogyszert szedni.
2008. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 4. válaszolonak üzenem hogy ő neéljen tévhitben mert a terhesség első 3 honapjában nemlehet akármilxen gyogyszert szedni. főleg orvosi felügyelet nélkül.
2008. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tantum verde-t használhatsz,van szopogatós,és spray is.Mindkettő nagyon jó,még a nyelvem is elzsibbad tőle,megszüntet minden fájdalmat!

A védőnőm ajánlotta,kismamák is használhatják!

Egy Kismami

2008. márc. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4 valaszolonak uzenem...tevhit? a gyogyszert csak akkor kell beszedni ha tenyleg okod van ra...nemhogy terhesen szedegess barmit is.....ferjem orvos.....asszem halaln kellene legyen, hogy bevegyen valamit..de nem azert mert ferfi hanem mert ismeri a mellekhatasait a gyogyszereknek!!!!

Amugy te szedjel nyugodtan barmit ha ennyi az eszed....kiveve azt a 8 at amirol irsz!!......

2008. márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem genetikus van a családomban,aki gyógyszerekkel és a hatásukkal foglalkozik.Ezért én bátran kijelentem,hogy torokfájás elleni szerek biztosan ártalmatlanok.Keress fel egy genetikust,ha bizonytalan vagy!
2008. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!