Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hónapos terhes voltam,...

5 hónapos terhes voltam, mivel beteg volt a babám meg kellett szakítani a terhességet. Holnap lesz egy hete, hogy megszültem. Mennyit várjak az újabb teherbeeséssel?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék újra próbálkozni,általában 3 hónap szünetet javasolnak,de mindenki mást mond.Járt valaki hasonló cipőben?
2008. márc. 10. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom ami veled történt. :( 5 hónapos babát elveszíteni nagy fájdalom lehetett. Minden elismerésem hogy szeretnél hamar babát megint.

Szerintem a három hónap szünet ebben az esetben indokolt mind lelkileg mind testileg is.

2008. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szija!Annyíra együtt érzek veled!Nekem is volt hasonló rossz élményem:(Nekem a babámnál az volt a gond nem volt szív verés 9 hetes volt..:(Nekem 2 év kellet ahoz,hogy a babát válljak.De félek,most terhess vagyok,és félek mi lesz ha?Szóval nagyon bátor vagy,és nagy a leki erőd is!Nekem is 3 hónapot mondtak,mivel abortusz volt,meg piheni kell,és be kell gyógyulni a méhednek.Úgy kellet meg szülnöd?Akkor válaszólj ha csak szeretnél!Meg értelek!Minden jót!Üdv:Zsuzsa
2008. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj még picit vele. Lelkileg, testileg fel kell készülni az újabb terhességre. Pihenj sokat, menjetek el valahova külföldre, próbálj meg picit rendbe jönni! Ha gondolod keress fel másik orvost. Nagyon sajnálom, ami a babáddal történt!
2008. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, és gratulálok,hogy ennyi erőd van.

Igen, 3 hónapot szoktak mondani, de valaki azt is mondta itt, és látok benne reációt, hogy a szervezeted úgyis tudja, mikor hagyja beágyazódni a babát.

Ha elég erősnek érzed magad, akkor hajrá! De ha még kétségeid vannak, valóban jobb, ha pihensz addig, amíg elég erős leszel testileg, lelkileg!:-)

2008. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Teljes szívből átérzem,amit Te.Én a kisbabám születés után 1hónappal veszítettem el(beteg volt).Ha szükséged van segítségre,várunk az Angyalokszülei vagyunk.hu oldalon.Itt olyan anyukák vannak,akiknek a gyermeke(i) már Angyalkák:Sok tapasztalattal és tanáccsal tudnak segíteni,ha elfogadod.Lehet a tested hamarosan megújul,de a lelked soká:Nekem azt mondta a doki 6hónapig várjunk.Tudom most azt érzed,most azonnal szeretnél kisbabát,de érdemes várni.Ezen az oldalon,vannak olyan anyukák,akiknak sikerült tovább lépni.Szeretettel várunk:Mariann

Ja és itt,emléket tudsz állítani az Angyalkádnak,ami sokat segít!

2008. márc. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok!Igen,sajnos egy nagy tortúrán kellett átmennem és megszülni.Az az igazság,hogy úgy érzem addig nem fogok megnyugodni még egy egészséges babát nem tartok a karjaimban,ezért szeretnék minnél hamarabb teherbe esni.Nagy fájdalom,de nem szabad feladni.Azt hiszem kivárom a 3 hónapot és újra próbálkozom.
2008. márc. 12. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!