Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha egyszer...

Lehetek terhes, ha egyszer pozitív volt a tesztem, most meg negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vázolom a helyzetet :)

Még mensi előtt vagyok rendesen. kb. 10 dpo-n. Tegnapelőtt egy nagyon érzékeny teszttel (10-es) halvány pozitívat teszteltem, szépen látszódott még a párom is látta ez nagy szó. Viszont ma negatív lett. Erről úgy hallottam korai terhességnél (főleg ilyen korán) előfordulhat, hogy a pisi koncentrációja nem oylan minden reggel.

Már 3 napja mensis érzésem van (azaz 1 héttel kezdődött a nem várt mensi előtt), szúr az alhasam, feszít, nyom most már a mellem is fájm, de nem a bimbóm, hanem belül érzem.

Voltam ma tornázni is és már az első 5 percben (pedig nem volt megerőltető amit csináltam) úgymond lihegtem, és ömlött a víz rólam.

Igazán tudom, hogy kb. 4 nap múlva kell tesztelnem, de azért érdekelne véleményetek, hogy szerintetek terhes lehetek-e. Egy tippelést kérnék erre vonatkozóan :) Persze elmondom majd hogy mi lett ;-)


2008. márc. 10. 13:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Aranyosak vagytok!Köszönöm a biztatást!Elöző terhességemnél nagyon rosszul voltam,most ennél a másiknál semmi tünetem nincs.Csak néha szurkál a hasam,de cicieim is nagyon fájnak.

Egy hete csináltam tesztet mert nem jött meg"Február 20-án"nem hittem volna,hogy terhess lehetek,mivel védekeztünk,meg szakitással.Néha voltak hőhullámaim,de azt hittem,hogy a vérnyomássomal van gond.Elmendtem vettem egy tesztet,és vállamat rángattam hisz úgy is negativ lesz,erre pozitiv lett.Rá 3 napjára vettem még egyett,az is pozitiv lett.Mivel én nagy városban élek nem könnyű időpontot kérnem.Felvettem a telot,és kértem egy időpontot amit Március 12-re kaptam.Szóval nagyon félek.De az vigasztal ha baj lenne,véreznék stb.Meg írom nektek mit mondot a doki!Talán minden renben lesz!Bizzok benne.Nem akarok még egy abortusz.Vigyázzatok magtokra!Szijasztok!Zsuzsa

2008. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm!Aranyosak vagytok!Most megyek orvoshoz Márc.12-én,mivel én nagyvárosban élek igy nagyon nehéz időpontot kapnom.de már 2 hete tudom babás vagyok.2 pozitiv tesztem volt,és a havi barát sincs meg.Ez könnyebb terhesség mind az elözö volt,színte semmi tünet,csak mellfájás,hasszúrás.Néha hányinger.Meg írom nektek mit mondott az orvos.Fela fajjel addig kell dolgozni az ágyba még össze jönn a béby:)Pux:Zsuzsa
2008. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na ez jó!2 x írtam nektek!Azt hittem nem küldte el,á de még is!Bocsi!Üdv:Zsuzsa
2008. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
miért ne lehetnél terhes?attól függ mikor teszteltél?/A reggeli első vizelet a legmegfelelőbb/Én mindenesetre szoritok neked!:)
2008. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
sajnos megjött :)
2008. márc. 13. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!