Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha egyszer...

Lehetek terhes, ha egyszer pozitív volt a tesztem, most meg negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vázolom a helyzetet :)

Még mensi előtt vagyok rendesen. kb. 10 dpo-n. Tegnapelőtt egy nagyon érzékeny teszttel (10-es) halvány pozitívat teszteltem, szépen látszódott még a párom is látta ez nagy szó. Viszont ma negatív lett. Erről úgy hallottam korai terhességnél (főleg ilyen korán) előfordulhat, hogy a pisi koncentrációja nem oylan minden reggel.

Már 3 napja mensis érzésem van (azaz 1 héttel kezdődött a nem várt mensi előtt), szúr az alhasam, feszít, nyom most már a mellem is fájm, de nem a bimbóm, hanem belül érzem.

Voltam ma tornázni is és már az első 5 percben (pedig nem volt megerőltető amit csináltam) úgymond lihegtem, és ömlött a víz rólam.

Igazán tudom, hogy kb. 4 nap múlva kell tesztelnem, de azért érdekelne véleményetek, hogy szerintetek terhes lehetek-e. Egy tippelést kérnék erre vonatkozóan :) Persze elmondom majd hogy mi lett ;-)


2008. márc. 10. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én a negatív ember annyi mondok, hogy ne éld bele magadat semmibe, ha már egy hetet késik a mensid és a hőd is magasan marad, akkor kezdhetsz kicsit örülni.
2008. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem szabad negatívnak lenni :)) Inkább pozitívnak de reálisnak.

De ez nem tipp volt, de gondolom akkor tipped a NEM :)))

2008. márc. 10. 14:10
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan, hogy pozitív tesztet csináltam az elmaradt mensi után 3 nappal, és újabb 2 nappal később a következő tesztem már negatív lett... Ilyenkor nem ágyazódik be megfeleően az embrió, és késve jelentekzik a menzesz. De ettő függetlenül szerintem előfordulhat, hogy babát vársz.
2008. márc. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én pozitív vagyok, csak azért írtam ezt le, mert nekem ez volt az utóbbi ciklusomban a tapasztalat. És azért osztom meg ezt másokkal is, mert jó, ha tudják, hogy van ilyen is, még mielőtt már a nagyobb dolgokat tervezgetik. Tippelni nem tippelek, mert ahhoz kevés vagyok, de szurkolok neked nagyon, hogy babás legyél, mert gondolom szeretnéd. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz az eredmény, majd írd meg:)))
2008. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez inkább a TALÁN kategória :)
2008. márc. 10. 14:13
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
50-50% esélyed van rá szerintem.
2008. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy elég gyerekesnek tűnik a kérdés. Nem élem bele magam, bár eléggé emlékeztet az előző babavárásom elejére a mostani ciklusom idáig. (sajnos az a baba elment)

De felálltam és most újból szeretnék. Nem hagy nyugodni a belső hang, hogy lehet hogy sikerült.

2008. márc. 10. 14:15
 8/15 anonim ***** válasza:
Szija!Igen igazad van!Nekemmondta a védőnő minnél elöbb álljak a talpara,és vágjunkneki a másik bébynek.Na nekem 2 év kellet,hogy vállaljak 1 babát.2 éve volt 1 abortuszom,nem dobogott babám szíve:(Nagy leki trauma volt ez nekem.Közbe meg alázó is,kiterülve mütő asztalon.Egy szobába olyan nőkkel akik egészséges magzatott dobnak el maguktól.Annyira fájdalmas...Most megint babás vagyok elején járok,és félek az agyam nem tud másra gondolni.Mi lesz ha nem fog dobbogni a szíve?Kérdések gyötörnek!Elsőnél nem voltam ilyen,nem gondoltam baj lehet..De egy rossz élmény,és bennt van a fülünkbe mi lesz ha?Hogy vészelem átt,ha elmegy a baba?Szóval nehéz!Üdv:Zsuzsa
2008. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szia Zsuzsa!

Először is hadd gratlulájak neked! Hisz ez nagyszerű!!!

Újra babás vagy!!! :)))

Igen, tessék elhesegetni a gondolatokat jó? Ne idegeld magad, a mostani babád ott fog maradni és egészségesen fog megszületni. Gondolom hogy most babás vagy felkerested már az orvsot és írt fel valamit, nem? Szóval tényleg ne aggódj :)

Minden rendben lesz!!!

2008. márc. 10. 14:30
 10/15 anonim ***** válasza:
akkor pedig csak gondolkodj pozitívan, és minden renben lesz
2008. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!