Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a hő leesik 3.4-re, de a...

Ha a hő leesik 3.4-re, de a menstruáció elmarad, és a hő is felugrik 37.1, 37.3-ra, akkor biztos a terhesség?

Figyelt kérdés
4 napja késik, és reggeli (majdnem egész napos) rosszulléteim is vannak, előtej szerű is szivárgott... A teszt negatív, ugye lehetek terhes?
2008. márc. 10. 12:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Szóval akkor újra...

Ha a hő leesik 36.4-re a (nem) várt menstruáció előtti napon, de a menstruáció elmarad, és a hő is felugrik 37 fölé, akkor biztos a terhesség?

2008. márc. 10. 12:57
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát eléggé gyanús vagy, szint majdnem biztos hogy terhes vagy! Figyu ma teszteltél? Mennyit maradt el a mensid?

Vegyél még egy tesztet egy érzékenyebbet és nézd meg reggel.

2008. márc. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ma reggel teszteltem, One Minute-val (25ml-nél jelez pozitívat).

Amúgy az első babánál 6. héten lett pozitív. Ugye attól lehet baba, hogy még nem mutatja?

És melyik érzékenyebb még ennél is?

köszi

2008. márc. 10. 13:07
 4/11 anonim ***** válasza:

Gravii HCG, Gabriel, Easy Perganent, ezek mind 20-as érzékenységűek.

Vagy a Qupido, ami 10-es de kevés helyen lehet kapni.

A Coraxra is azt mondják érzékenyebb a többinél.

Simán lehetsz babás sezrintem. Sőt szereintem az is vagy, ha ezek a tünetek. Szóval nézz holnap egy újabb tesztet!

2008. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon ajánlom a CLEARBLUE tesztet(1500-2000Ft)!!Egy nemrégi felmérés szerint a legérzékenyebb teszt!! De ettöl függetlenül menj el dokihoz,mert az egyik kollegám feleégének még 6 hetesen is - volt az összes tesztje,januárban volt 1 éves a kisfiuk:)
2008. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én a negatív tapasztalatomat írom le. Nekem 6 napot késett, és nekem is magas volt a hőm, és egy rakás más tünet is meg volt, de sajna a 6. napon meg is jött nagyon erős görcsölés közepette. Tehát ne éld bele magadat.
2008. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
sajna szerintem nem vagy terhes. ki kelettvolna hogy mutassa a teszt
2008. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves Válaszolók!

Ne mondjuk azt, hogy kismama, mikor nem tudhatjuk biztosra! nagyon rossz, ha aztán meg csalódik... a hő másmiatt is megemelkedhet, ha tünetet meg sokszor csak beképzeljük, produkáljuk. bocsánat, hogy ezt írom.

persze drukkolok!

2008. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, de kiváncsi lennék majd rá, hogy végül mi is lett.
2008. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Csak azért írok, mert kíváncsiak voltatok.

Voltam dokinál, van baba:)

Köszi mindenkinek a drukkot

2008. márc. 12. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!