Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki Budapesten olyan nőgyógyász...

Ki Budapesten olyan nőgyógyász, aki ténylegesen foglalkozik is az emberrel?

Figyelt kérdés
Babatervezésben vagyunk és már 6 hónapja próbálkozunk eredménytelenül. (tudom ez még nem hosszú idő, de ha van valami gond akkor már most jó ha kiderül, nem egy év múlva)
2008. márc. 10. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Szalóczy Péter 06-30/910-51-14 1037 Budapest Szépvölgyi út 39. fsz. 4. És a párodnak meg Dr. Fekete Ferencet ajánlom andrológus, urológust. Ő is Pesten van a II. ker. Kapás utcában 06-30/311-30-45. Írj privit, ha még valami érdekel.
2008. márc. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én dr Járányi Beátához járok magánrendelésre. Szerdánként rendel a Nyugatinál, tel:061/311-0175. Amúgy az Uzsoki kórházban dolgozik. Én maximálisan meg vagyok vele elégdve! :o)

Sok sikert!!

2008. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
DR GARAMVÖLGYI GYÖRGY SCHÖPF MÉREI ÁGOST KORHÁZ!!!!!!!!!
2008. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Garamvölgyi Györgyöt nem ajánalám. Én 7 évig jártam hozzá, megműtött 2-szer is, akkor meg voltam vele elégedve. Utóbbi isőben hiába kértem rá, hogy foglalkozzon azzal is, hogy terhes szeretnék lenni. Nem sikerült elérnem. Megelégeltem, és felkerestem Dr. Szőnyi Györgyöt (Schöpf-Mérei szintén). 2 vizsgálat után ultrahang képem volt a gyönyörűen megérett petémről, túl voltam 2 vérvizsgálaton, amiből kiderült, teljesen egészséges vagyok:)
2008. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Garamvölgyi doktor urat én sem ajánlom egyáltalán senkinek! Az én tapasztalatom alapján rendkívül pénzsóvár, a bevételei növelését a betegek egészsége elé helyezi a fontossági sorban, ami szerintem rendkívül etikátlan.
2012. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!