Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honvéd Kórházban (ÁEK) melyik...

Honvéd Kórházban (ÁEK) melyik a legjobb nőgyógyász, aki esetleg többször vetélt nőkkel is foglalkozik? Írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Az én dokim szerint csak próbálkozzunk, próbálkozzuk, de a vizsgálatokat majdnemhogy magamnak irattatom fel.
2009. dec. 1. 10:38
 1/8 anonim válasza:
Dr Krammer József
2009. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi és a nevén kívül lehet tudni róla valamit?
2009. dec. 1. 11:24
 3/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó és körültekintő orvos, mindig meghallgat nem ráz le. Fú nem tudom mi érrdekel konkrétan?
2009. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Alapos-e, foglalkozik-e "problémás" terhességekkel/nőkkel is?
2009. dec. 1. 12:12
 5/8 anonim ***** válasza:
:)
2009. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Régen jó orvos volt, de már senkinek nem ajánlom, ha komolyabb baja van.A közvetlensége, nyájassága még látszólag megvan, ugyanakkor felszínes és felelőtlen. Nekem félidős veszélyeztetett terhesként el kellet vetetni a különben egészséges gyerekemet, mert bár többször voltam nála rosszullét miatt, egyszerű gyulladást nem vett észre, ami gyógyszer nélkül elfertőződött.Egyébként 20 éve ismerem,és mégis így jártam.
2009. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kedves Utolsó!

Már párszor olvastam ezt a "történetet", mert mindenhol leírod, de miért jó folyton lehúzni őt és befeketíteni?

Én hozzá járok évek óta, nagyon meg vagyok elégedve, nem érzem nyájasnak, nem érzem felelőtlennek. Sajnálom ami veled történt, de ez így nem igazán korrekt.

2009. dec. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azért írtam le, hogy óvatosságra intsek leendő kismamákat. Ne járjanak úgy és ne éljék át azt amit én.A gondatlanságot, szakmai hibát és terápia elmulasztását szakértői vélemény is alátámasztotta. Egyébként egy már mocorgó magzat elvesztését nem neveznék történetnek.
2009. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!