Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagytam a gyogyszert de...

Abbahagytam a gyogyszert de nem jott meg a menszi es terhes sem vagyok mert a teszt negativ (egy hete kesik). Mikor eshetek igy teherbe?

Figyelt kérdés
2008. márc. 10. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
meg kell várnod, hogy beálljon a ciklusod normálisan.
2008. márc. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem tesztelj egy pár nap mulva ismét mert van akinek csak később mutatja ki a teszt a terhességet,nekem a várt menses után 5 nappal mutatta ki de azt is halványan,másnapra meg kifejezettem erősen mutatkozott a második csik!Én szoritok neked!:)
2008. márc. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi de azt hiszem mar nincs remeny mert egy het kesest azert mar ki kellett volna mutatnia. Szombatig varok de aztan megyek orvoshoz.
2008. márc. 10. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:
ne csüggedj van akinek csak 10 nap után mutatja ki. Valami extra érzékeny tesztet vegyél, ha még mindig késik.
2008. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszer abbahagyása után kell várni pár hónapot, hogy rendesen beálljon a mensid! Amikor én abbagytam a szedését az első mensim 13 napot késett. A következő is később jött meg - nekem 29 napra jön meg - és a harmadik alkalommal jött meg a kellő időben! Kitartást!
2008. márc. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nini24 ***** válasza:

Szia!


Voltál akkor dokinál? Mi volt a gond? Remélem nem komoly! Puszi!

2009. ápr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!