Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet vizsgálatokat vagy más...

Lehet vizsgálatokat vagy más beavatkozást kérni az orvostól? Van hozzá jogom? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve próbálkozunk,de semmi.Ez a második clostis hónapom és nem voltam UH-on sem.Azt tanácsolták,beszéljek a dokival pl:petevezeték átfúvatás lehetőségéről vagy spermavizsgálatról.
2009. ápr. 21. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress egy másik orvost! Aki clostilbeggyt szed annak nem ártana az UH. Nekem például a closti elvékonyitotta a méhnyálkahártyámat. És a gyógyszert minden kivizsgálás nélkül kaptad? Vérvételre legalább elküldött? És nyugodtan kérhetsz vizsgálatokat. Nem értem, hogy a dokid miért nem javasolta.
2009. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt novemberben egy méhtisztításom,mert nem értek meg a tüszők és begyulladtak.Akkor voltam UH-n és laborban is.(azóta van frissebb laborom).
2009. ápr. 21. 14:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek kérjem a vizsgálatokat vagy csak utaljak rá?Álljak a sarkamra vagy bízzam rá?
2009. ápr. 21. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egy köztes megoldást javaslok és akkor nem kerülsz konfliktusba vele. Mond azt neki, hogy hallottál-olvastál ezekről a kezelésekről, vizsgálatokról és mivel neked nem csináltatok még ilyet, mi a véleménye ezekről? Nem lenne-e hasznos számodra is?

Így nem lesz az az érzése hogy kioktatod. Néha érzékyenek az orvosok. Persz erre csak akkor van szükség, ha ragaszkodsz hozzá és nem akarsz váltani!

2009. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsonak igaza van...
2009. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen. Jogod van az orvostól kérni vizsgálatokat. S általában az a válasz borítékoltan, hogy NEM.

Ehhez meg neki van joga, még akkor is ha neked lenne igazad.

2009. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!