Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerulhet ugy a baba, hogy...

Sikerulhet ugy a baba, hogy minden harmadik nap vagyunk egyutt a ferjemmel?

Figyelt kérdés

Tudom fura a kerdesem, de sajnos nallunk nagyon nem megy a ketnaponta legyunk egyutt dolog. Felre ne ertsetek imadjuk egymast a ferjemmel de sokszor nagyon faradtak vagyunk es ezzel a muszalj egyutt lennunk ketnaponta mar tiszta stresszese valt a szeretkezes. Multheten kezdtuk el mert ugy ereztuk ezzel tenleg megteszunk mindent, hogy babank legyen de lehet nekunk jobban bejonne a 3 naponta legyunk egyutt dolog. Van meg igy is esely?

Valaki esett igy teherbe egyaltalan? Olyan jol jonne egy kis biztatas.


2009. ápr. 21. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél ovu tesztet. Nekünk úgy sikerült, hogy a pozitiv és a rá következő negativ napon voltunk együtt.

Szerintem meg akkor legyetek együtt amikor kivánjátok egymást.

2009. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy sikerülhet! görcsösen ne legyetek együtt mert az borzasztó, mindkettőtöknek.
2009. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy sikerülhet,mivel a kiskatonák általában 72 óráog életképesek,azaz,ha 4 naponta vagytok együtt az is elég lehet(együtt vagytok mondjuk hétfő este,akkor azok a kiskatonák várakozhatnak csütörtök estig. És ha mondjuk pénteken van peteérés,akkor meg ugyis ott a 4.nap mikor együtt vagytok.) Nálunk is az a helyzet mint nálatok,párom van,hogy 18-20 órát dolgozik egy nap (én 8-at+2 óra utazás+háztartás) és mivel ébren várom,így nekünk se megy a kétnaponta,hanem inkább 3 naponta ,de olyan is van,hogy csak 4 naponta. Persze mikor van időnk pihenni,akkor naponta,de az ünnepnap:) Sokat olvastam utána és a 72 órát írják általában,sőt van ahol 5 napot. Keresztlányom úgy jött össze,hogy együtt voltak és 4 nappal késöbb volt a peteérés.
2009. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Egy dolog: nem kell az egész ciklust végigszeretkezni a babó miatt! :) akkor lehetsz termékeny , ha van peteérésed és annak az időpontjában alapestben. Egy ciklus átl. 28 napos. Vannak eltérések , de vegyük így. Peteérés nagyjából a ciklus közepén van , tehát úgy a 14. napon (ciklusod átlagos napjainak közepe) . Amiért olyan bizonytalan ez a nap , -hiszen nem lehet kijelenteni, hogy x. nap 11 órakkor tüszőrepedés történik :)- 2-3 napot szoktak plusz-mínusz számolni , ezek a legvalószínűbben termékeny napjaid. Ekkor jó , ha együtt vagytok. Lehet naponta , kétnaponta, ahogy jólesik. Ilyenkor - a termékeny időszakban- felhígul a méhnyák és beengedi a spermiumokat a méh majd a petevezetőd felé. (Egyébként ez a többi napokon sűrű , zárt )

Tehát ne görcsösen 2-3-4... naponként, hanem jó időben , jó helyen! :)))


1 kismama

2009. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így vagyunk ezzel. Én nem értem hogyan van valakinek minden nap kedve hozzá. Mondjuk azoknak elég friss lehet a kapcsolatuk mi 13 éve egyutt vagyunk lehet ez az oka de ha a peteérés kornyékén gyakrabban 2 nap egymás után egyutt is vagyunk utána van hogy 5 napot is kihagyunk. Mindíg igyekszunk válltozatosságot vinni a dologba kiprobálunk új dolgokat megpróbáljuk feldobni az egyuttlétet és nap nap után egyre jobban szeressuk egymást de ettol fuggetlenul naponta nem kívánjuk. Szerintem így is simán osszejohet. Jókor kell, jó idoben egyutt lenni és perszehogy sikerulhet ! Mégha 1 hónapba egyszer lennétek egyutt pont akkor mikot peteérés van már abból is sikerulne. Kitartás !
2009. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is pont ez a helyzet. Mondjuk én nem dolgozok, itthon vagyok a 2 éves lányommal és a férjemmel szeretnénk egy kistesót összehozni. A lányommal úgy estem teherbe, hogy akkor voltunk együtt amikor éppen ráértünk, szóval 3-4 naponta. De most tutira akartunk menni és kipróbáltuk a 2 napontát, hát nem bírtuk sokáig és szerintem így a sperma minősége sem volt a legjobb. Úgyhogy most bejelöltem a naptárba a lehetséges peteérés időpontját és úgy számoltam ki, hogy ha 3 naponta csináljuk, akkor jól jőjjön ki a lépés.

Remélem sikeresek leszünk és ti is!

2009. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon szepen a valaszokat lanyok. El sem hiszitek, hogy mennyire sokat segitettetek. :) Termeszetesen veszek ovutesztet is, mert sajnos a ciklusaim nem valami pontosak. Sajnos a ferjem is meg en is nagyon sokat dolgozunk es meg raadasul mindketten napi 40 kilometert utazunk a munkahelyunkre. Nallunk is vannak unnepnapok mondjuk szabadsag, hosszu hetvege stb amikor naponta, ketnaponta is megy de igy hetkoznap nagyon nehez. Annyira jol esett, hogy ennyi pozitiv hozzaszollast kaptam es nem hurrogtatok le. Koszonom megegyszer mindenkinek es boldog babavarast es akinel meg varat magara a baba, azoknak pozitiv tesztet kivanok minel hamarabb!
2009. ápr. 21. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!