Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyik a 27. napomon, es...

Ma vagyik a 27. napomon, es elkeztem öklendezni a kavetol. Gondolhatok babara?

Figyelt kérdés
Egesszen tegnapig volt feher kremes folyasom,de mara szaraz lettem es ez aggaszt nagyon.Amugy emelyges undor bizonyos enni-inni valoktol,derek fajdalom haspuffadas,mensis görcsök (amitöl felek egy picit)cici fajdogalas,(de nem valtozott csak nyomasra erzekeny)szellentesek,fej fajas,rossz iz a szamban mindeggy hogy mit eszek v.iszok,szorulas,es nagyon erzekeny lettem erzelmileg.Hat nemtudom,lanyok volt mar valaki ilyen tünetekkel babas? Köszi a valaszokat elöre is!!!
2009. ápr. 21. 07:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Na tudod, ez általában ráillik az állapotra, nade az a biztos, ami le van írva.

Egyszer késett a mensim egy hetet, és én az összes felsorolt tünetet leprodukáltam... hányinger, fáradékonyság, enyhe alhasi fájdalom, mellfeszülés, érzelmi labilitás, szóval minden. El is mentem nagy boldogan a dokihoz, mire ő: teszt???? Mondom minek, minden tünet megvan. Vizsgálat: aszondi: Baba az nincs. Vizelet, vérvizsgálat és kiderült: a menstruáció egy megfázás miatt maradt el, a többi meg az én fejemben született meg. Merthogy terhes akartam lenni.

Aztán mikor tényleg terhes lettem, akkor nem émelyegtem, kicsit feszült a mellem és mensiszerűen feszült a pocim, de azt gondoltam, azért, mert meg kell már jönnie. Érzelmileg stabilabb voltam, mint valaha. Viszont aludtam volna világba. De nem éreztem, hogy terhes vagyok. A tesztet 1 hét késett menstruáció után készítettem el és pillanatok alatt volt két kék csíkom. ( állítólag pár nap késett vérzés után is mutatja a teszt, hogy igen vagy nem).

Én aszondom neked, ne éld bele magad, nehogy nagyot ess, nekem nagyon rosszul esett, mikor kiderült, nem vagyok terhes. A második esetben meg nyugi voltam, és lám, babuci már 9 hónaposan aluszik a kiságyában...:O)))

Sok szerencsét.

2009. ápr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!