Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra nem vártam! Semm...

Szombatra nem vártam! Semm itünetem nincs ami a mensit jelezné! Mellem eddig feszülni szokott msotcsak a bimbóm fáj! Fentvan még a hőm 37.4 volt ma reggel már vagy 3-4 napja fentvan lehetek babás?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán tesztelj egyet!Ez nagyon úgy fest,hogy baba!:)
2009. ápr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze lehet! De találgatás helyett tesztelj! Már tuti kimutatja! És szerintem nem is kell reggeli vizelet. Nekem a nem várt előtti nap délután is pozitív lett a teszt.

Drukkolok és írj!

2009. ápr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a gyors választ!

kicsit félek mert már csalódtam párszor csak msot olyan más mint eddig amikor késett

2009. ápr. 21. 08:46
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Szerintem csinálj egy tesztet, mert így csak reménykedsz. Jobb tudni mi van. Tudom milyen érzés, a terhesség előtt nagyon sokat csalódtam én is. Kitartás, ha ez most más, akkor reméljük a baba miatt! Majd írj hogy mi lett! Nagyon drukkolok hogy baba legyen!
2009. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm!!

énis reménykedem hogy msot végre babás vagyok!

2009. ápr. 21. 09:22
 6/6 A kérdező kommentje:
jah és azt kihagytam hogy néha nagyon kemény alul a hasam
2009. ápr. 21. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!