Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon rendszertelen a menszes...

Nagyon rendszertelen a menszeszem 2 havonta jelentkezik. Párommal már nagyon szeretnénk kisbabát de még nem jött össze. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2008. márc. 9. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet pont a rendszertelen menstruáció, peteérés zavar. Fel kell keresni az orvost, és elmondani hogy milyen ritkán mensizel, mert ez nem egészséges!

Szóva irány a doki, utána szerintem hamar babás leszel, nyugalom! Drukkolok!

2008. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is hasonló volt a szitum, csak nekem több hónap ki is maradt. A dokim csinált hormonos vérvételt, hüvelyi uh-ot, páromnak spermavizsgálatot. Kiderült, hogy hormon gondjaim vannak, amire kaptam gyógyszert és most várom a csodát!

Szóval keress fel egy dokit midenképp és ő biztos fog tudni segíteni!

Sok sikert!!

2008. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
voltál már orvosnál? mert ilyenkor nemártana elmenni. ha nincs menzi nincs peteérés sem. az orvos tudja hogy kell ezt kezelni.
2008. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!