Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furán néznének a meddőségiben,...

Furán néznének a meddőségiben, ha egy pár gyereket akarna, de 5 éve nincs szex?

Figyelt kérdés
A kérdés komoly, egyáltalán nem kamu. Barátaimról van szó. 15 éve együtt élnek.. szeretik egymást, de 5 éve nincs szex köztük.. és babára nagyon vágynak.
2009. ápr. 20. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kemény! Valami gond van Náluk, hogy nem szexelnek? Már bocsi a kérdésért.
2009. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen!:S
2009. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lelki okok... Fiú lelépett 7 éve egy másik nő miatt, de rájöttek, mégis egymást akarják.. de a szex már nem megy együtt. Se veled, se nélküled tipikus esete. Abban biztos vagyok, hogy ha lenne egy baba, boldogabbak lennének..
2009. ápr. 20. 13:57
 4/14 A kérdező kommentje:
már beszéltem róluk Sz.Mikus Editnek, a Nők Lapja szexológusának, és ő is nagy kihívásnak tartja az esetet.. Persze nem tudom őket elrángatni hozzá. :(
2009. ápr. 20. 14:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Megértem,hogy szeretnének babát,de az ő esteük nem meddőségi,oda olyan párok mennek akiknek más okbvól nem jön össze a baba,nem azért,mert nem sexelnek. Egy kapcsolatban nagyon fontos a sex,és nem hiszem,hogy le fognak élni ugy eg yéletet,hogy ne hiányozzon nekik,és akkor egyikük lépni fog.
2009. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
14.14-esnek teljesen igaza van. És szerintem egy babától nem lesz jobb a kapcsolatuk. Esetleg az elejében amikor még Újszülött a pici, de ahogy az életük részévé vállik ugyan úgy jönnek a hétköznapi problémák. És ha a csaj ennyi év alatt nem tudta megbocsátani a pasi hűtlenségét akkor ezután sem fogja. Lehet hogy nem kéne eröltetni azt a babát, hanem mindkettő keressen magának olyan párt akivel esetleg össze is bújnak(nem hátrány egy kapcsolatban). Mert így élni borzasztó lehet.
2009. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ők jól "elvannak" így is.. Bár nekem is nagyon fura, de ők azt mondják, én pedig elhiszem. Az, hogy keressenek másik párt, az ő korukban már nemigen megy. Szorit az idő. 42 és 37 évesek.. (bár sokkal fiatalabbnak néznek ki).
2009. ápr. 20. 14:24
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is feleslegesen mennének meddőségi központba, ha még azt sem tudják, természetes úton lehet-e gyerekük. Szerintem igazából nem is akarnak, ha nem tesznek meg érte mindent, csak megszokásból vannak együtt. Az én véleményem az, ha egy pár csak a gyerek miatt van együtt, az a kapcsolat halálra ítéltetett!
2009. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem van ilyen. Az inszeminációt elsősorban a szexuális problémákkal küzdőknek (potencia zavar, igény teljes hiánya, egyéb zavarok) miatt kezdték el alkalmazni anno.
2009. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez egy érdekes szitu.... és télleg olyan utópisztikus , de hiszek neked természetesen. Az alapvető gond ott van , hogy egy babától várnak "boldogságot" úgymond félig-meddig kihűlt kapcsolat esetén. A szex egy párkapcsiban , házasságban nem "csak" van. Egyrészt ösztönös és jól esik , másrészt kívánjuk testileg-lelkileg azt az embert , akivel történik.Az jutott eszembe -és bocs a hasonlatért- de ez olyan , hogy két szomszéd egymás mellett él , semmilyen kapcsi nincs köztük, de 10 év után úgy döntenek csinálnak egy közös kertítést , ami mind a kettejüknek tetszik.Aakapcsolatuk ugyanolyan marad akkor is , nem járnak át egymáshoz, nem beszélgetnek ; de a kerítés jól mutat!

a mesterséges megtermékenyítés meg elméletileg működhet , de egy egészséges emberek esetében nehezen értelmezhető kérds, és főleg ilyen szituban.

Lehet , hogy kemény leszek , de ilyenkor talán az a legjobb , hogy vagy leülnek és megbeszélik ezt az egészet és még aznap szexelnek egy jót, vagy egyik erre , másik arra. Ez így nem kapcsolat , csak "együttélés" (?)

2009. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!