Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alt. A ciklusaim 30-31 naposak...

Alt. A ciklusaim 30-31 naposak, es ma vagyok a ciklusom 26. napjan. Erösen puffadok, szurkalgat a mehemnel es görcsol is, gyomor eges es tegnap hajnalban egy oran keresztül hanytam. Remenykedhetek?

Figyelt kérdés
A hömet sajna nem merem.Allandoan fazok,es ma vizes folyasom van ami alt.a verzesemet jelenti.Mire gondoljak?
2009. ápr. 20. 09:50
 1/4 A kérdező kommentje:
csak meg annyit nemtudom hogy ez szamit vagy sem,hangulat ingadozasaim vannak,egyik percben tiszta ideg vagyok,a masik percben meg sirok.A mellbimboim fajnak picit,de semmi elvaltozast ereket vagy hogy nagyobb lenne a bimbo udvar nem latok.Köszönöm ha valaszoltok aki tapasztalt.
2009. ápr. 20. 10:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyi még bármi lehet, sajnos :( Szerintem ilyen hamar a hányás nem jelentkezik, az mástól lehetett. Én pé után szoktam puffadni, tehát azt is jelezheti nálad is. Viszont a méhszurka az pozitív jel. Remélem pozit tesztelsz néhány nap múlva :)
2009. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Reménykedni lehet, de szerintem még ne tesztelj, várd meg, hogy tényleg nem jön-e meg. Szerintem a nem várt mensi előtti tünetekre nem nagyon lehet adni, mert jelenthetnek bármit. De ha már késik és még tünetek is vannak, na akkor már lehet gyanakodni. Én mikor először terhes voltam már 2 hete késett és akkor teszteltem, de hányingerem még akkor sem volt csak a mellem volt érzékenyebb. Most kistesót tervezünk, de már sokkal türelmetlenebb vagyok, most biztos nem bírnék 2 hetet várni.
2009. ápr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a valaszokat lanyok.Igazatok van de meg mennyire.Varni fogok mert ugysincs mas lehetösegem,de remenykedem nagyon.MINDENKINEK AKI BABAT SZERETNE TELJES SZIVEMBÖL KIVANOM HOGY ALDJA MEG VELE A JOISTEN!!!Mar ott tartok hogy istenhez könyörgöm.Na tessek mar megint sirok...
2009. ápr. 20. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!