Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most először éltem szexuális...

Most először éltem szexuális életet a barátnőmmel, és félünk, hogy terhes lehet-e?

Figyelt kérdés
Úgy gondoljuk, hogy nincs mitől félnünk mert, gumit használtunk, nem szakadt ki, többször is megnéztem, és mielőtt elmentem volna kihúztam. Esély se lett volna... Bár szeretkezés előtt megprobáltuk gumi nélkul de nem volt bent teljesen épp hogy, egy kicsit és csak 1-2 perc. Nem volt semmi. Tudom meggondolatlan volt... Kérlek írjatok... előre is köszönöm
2009. ápr. 19. 22:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%

Bas*ki ezt a "már az 1 mp-es faroknedvesítéstől meg előváladéktól is teherbe lehet esni" dumát már 10000x olvastam itt, de gyanítom az ilyen kommentek 99%-át 13 éves szűzlányok írják.

Próbáltatok ti már teherbe esni (direkt, azért, hogy jöjjön a baba). Hát elárulom még ÚGY IS nehéz, hogy kiszámoljátok mikor van peteérés, a párotok telibe belétekélvez aztán fejenállsz, hogy ne kifele folyjon az anyag....

Szerencséseknek is 4-5 hónapnyi próbálkozás kell hozzá.

Ne paráztassátok már szerencsétlent, hogy 2 perc alatt az előváladéktól terhes lehet a barátnője.


Ja lehet, de annyi rá az esély, minthogy a fejükre essen az ágyba a MIR űrállomás.

2009. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Vannak akik attól estek teherbe, és nem vagyunk 13 éves szűzlanyok. de nem baj, szüljön csak, vagy menjen abortuszra, h aztan soha többet ne legyen gyereke, mi????????? mit gondolsz?? nem hiaba kell védekezni, különben mindenki nyugodtan szexelhetne. :S:S
2009. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudod kedves 2-vel előtti kommentelő, igen inkább "megijesztjük" őket, és közöljük a tényeket, mert hiába kicsi az esélye h terhes legyen, tudod jobb félni mint megijedni. Lehet egyesek több hónapig is próbálkoznak mert nem jön össze, de vannak olyanok is akiknek sajnos pont egy ilyen felelőtlenségből csúszott be egy nem kívánt terhesség. De te nyugodtan bíztatsd, arra nem gondolsz h a szavaidból a 13 évesek azt szűrik le h óóó, hát ha ez a helyzet, akkor ne is védekezzünk, úgyis nehéz teherbeesni! Na ez a felelőtlenség!
2009. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Neked édesanyám ugyanezt mondta amikor a párommal mindössze 1-2 percig az aktus elején védekezés nélkül voltunk együtt és csak aztán húzott fel óvszert! Ő nem 13 éves szűzlány ugyebár :) mégis az volt a véleménye, hogy oda elég akár 1 mozdulat is ha épp akkor távozik belőle előváladék ami pedig életképes hímivarsejtet tartalmaz! Abban is igazad van, hogy van akik hónapokig vagy akár évekig próbálkoznak azért, hogy egészséges kisbabájuk legyen és hosszas próbálkozás után sikerül vagy rosszabb esetben nem sikerül de hidd el, hogy nagyon sok fiatal lány is van aki akár az első szexuális együttlét után esik teherbe! Ha erre 0,0001% lenne az esély akkor nem hangoztatnák olyan sokan, hogy az első perctől kezdve fontos a megfelelő védekezés! A többi hozzászóló pedig nagyon jól teszi, hogy inkább előre "megijeszti" a kérdezőt vagy épp azt akit illet mert jobb ha tisztában van az esetleges következményekkel! Ha mégsem esik teherbe az adott személy akkor megúszta egy pár napos/hetes félelemmel de ha mégis teherbe esik úgy, hogy fogalma sem volt arról, hogy akár 30 másodperc is elegendő ahhoz hogy összejöjjön (mégha nagyon ritka is) az nem épp a legjobb dolog. Inkább legyen tisztában mindennel és ne a saját kárán tanuljon!
2009. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!