Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most először éltem szexuális...

Most először éltem szexuális életet a barátnőmmel, és félünk, hogy terhes lehet-e?

Figyelt kérdés
Úgy gondoljuk, hogy nincs mitől félnünk mert, gumit használtunk, nem szakadt ki, többször is megnéztem, és mielőtt elmentem volna kihúztam. Esély se lett volna... Bár szeretkezés előtt megprobáltuk gumi nélkul de nem volt bent teljesen épp hogy, egy kicsit és csak 1-2 perc. Nem volt semmi. Tudom meggondolatlan volt... Kérlek írjatok... előre is köszönöm
2009. ápr. 19. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

Ha nagyon nagy irto nagy mázlid van, akkor megusszátok.

De nem biztos.

Abból legalább tanulnátok valamit!

Ez nagyon nagy felelőtlenség volt.

2009. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

99%, hogy semmi gond nem lesz.


Ha nagyon izgultok szerezzetek egy 72 órás tablettát, de szvsz teljesen felesleges.

2009. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
25%

most voltam eloszor eltem szexualis eletet?! pfff

durva

hogy hogy ,,eloszor eltem szexualis eletet''...9 eleted van mint a macskaknak vagy mi? jeezusom

2009. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
82%
szia! szerintem nem kell mitől tartanotok. ha nem élveztél el benne, és még gumi is volt rajtatok (ami ép maradt), akkor nemhiszem hogy baj lenne, még akkor sem, ha az elején benne voltál gumi nélkül, mert -mint leírtad- 1-2 percnél nem volt hosszabb ez az idő, és nem voltál benne teljesen. Igaz, hogy mielőtt elélvezel, előtte is folyhat belőled olyan dolog, amiben spermium is található...de erre 1-2 perc alatt nincs sok -vagy egyáltalán nincs- esély. ha nagyon aggódnátok, én is tudom ajánlani a 72 órás tablettát. de azért legközelebb jobban figyeljetek oda. lehet hogy nem fogtok tudni leállni... további jó (és biztonságos) szexuális életet kívánok neked és a barátnődnek :-)))
2009. ápr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
75%
az előző válaszadó vagyok. a "gumi is volt rajtatok" részt kijavítanám RAJTAD szócskára... :-)) hiszen csak rajtad lehet :-))) elnézést :-)))
2009. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen történetet olvastam h így esett teherbe valaki.Megvan rá az esély, az előváladékban is vannak életképes spermiumok. Ha nem szed gyógyszert, erre figyeljetek oda!
2009. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló!

"Ha nagyon nagy irto nagy mázlid van, akkor megusszátok.

De nem biztos."


Ne írjál már ekkora hülyeséget!

Helyesen így írhattad volna: "Ha nagyon nagy irtó nagy peched van, akkor lehet, hogy terhes. De ez elég valószínűtlen."

2009. ápr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ahogy te is írtad, azért izgultok, mert óvszer nélkül is közel kerültél hozzá. Valószínüleg nem lesz semmi gond abból, amit leírtál.


De az fontos, hogy legközelebb ne kockáztass, amikor a hüvely közelébe kerülsz, már legyen rajtad az óvszer. Ha elélveztél (benne), akkor mindig fogjad az óvszert mikor kihúzod, ne csússzon le.

2009. ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Először nem artott volna egy felvilagosito ora. az előváladéktól is teherbe lehet esni, mind1 h 1 percig volt ott, vagy par masodpercig. 72 oras tabletta, vagy szamoljatok ki h a baratnod termekeny napjaiban volt e.
2009. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel benne jártál védekezés nélkül (lényegtelen, hogy 1 vagy 10 cm-re, lényegtelen, hogy 1 vagy 10 percig), így lehet gond, mivel az előváladéktól is teherbe lehet esni!
2009. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!