Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van hányingerem étkezés...

Miért van hányingerem étkezés után?

Figyelt kérdés
Nem eszem gyorsan, nem eszek rosszat vagy hogy nem esik jól.Én nincs gyomorsavam. Akkor miért van pár perccel utána hányinger, émelygés?
2009. ápr. 19. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán terhes vagy!
2009. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondolod? Vagy csak úgy írtad?
2009. ápr. 19. 21:22
 3/11 anonim ***** válasza:
elcsaptad a hasad.
2009. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De az a baj, hogy minden nap ez van szinte.....


Látom nem kapok rá megoldást, nem tud senki rá választ.....

2009. ápr. 19. 22:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Kicsit kevés az infó amit adtál!Lehet esély terhességre?Ciklusod hányadik napján tartasz azaz mennyi idő van még a mensidig?A terhesség egyik jele lehet a hányinger és az émelygés de ennyi infó mellett még az orvos sem tudna diagnózist adni nemhogy mi!Lehet terhesség de lehet valami emésztési zavar,vírus is!Írd meg bővebben a kérdésed némi egyéb információval dúsítva és akkor talán kapsz hasznos választ!
2009. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát végülis jövőhét péntekre nem várom....

Lehetséges jel a terhességre? Örülnék neki nagyon. Ilyen még nem volt és csak érdekelt volna mitől lehet.

2009. ápr. 20. 00:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Kicsit korai még erre biztos választ adni de van olyan akinél már korán jönnek a tünetek tehát az is lehet,hogy baba okozza!Én holnaputánra nem várom és négy napja küzdök hányingerrel de úgy,hogy enni is alig bírok!Valami egyéb észrevétel magadon ami szokatlan?Persze nem kötelezőek a tünetek van akinek semmi nincs és mégis babás!Tudom nehéz de próbáld meg lekötni a gondolataid más dolgokkal hátha enyhül a hányinger és kívánok hét végére szép erős két csíkos tesztet!Én is szeretnék magamba látni,hogy tudjam mi van odabent de sajna nem megy így marad a várakozás ami nem könnyű de ha jó lesz a vége megéri!!!!Kitartást és +++tesztet!!!
2009. ápr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ma tudtam meg,h terhes vagyok. a ciklusom 35. napján vagyok és már kb. 3-4 napja érzem azt,hogy evés után mintha vissza akarna jönni amit megettem. ezért csináltam tesztet és pozitív:))

Hasonló élményt kívánok!!!!!!!!

2009. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előtted válaszoló vagyok.GRATULÁLOK!!!!Boldog babavárást!!!
2009. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az előző vagyok! köszönöm, remélem minden oké lesz.

neked kitartást és mielőbb dupla csíkot kívánok!!!!

2009. ápr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!