Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyakran érdemes Lh...

Milyen gyakran érdemes Lh tesztet csinálni? Milyen napszakban?

Figyelt kérdés
Sokáig nem volt menzeszem, amire kaptam Clostit. Már egy kúrán túl vagyok (hétfőn vettem be az utolsót,5 napig napi 1 szem) és ma kezdtem el sárgatest hormont szedni. A dokim azt mondta, hogy mától kétnaponta teszteljek. De pé csak egy napig van, nem? Így nem maradhatok le róla? Hőmérőzök is. Köszönöm a válaszokat!
2008. márc. 8. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Napont kb. 7 órakor kell nézni az lh-t. Valakinek egyszer pozi valakinek kétszer, de általánosságban egyszer. Na akkor kell szerelmeskedni és a következő nega napon.

A hőmérőzést is érdemes figyelni. Ha megtörtént a PÉ akkor felmegy a hő. Akkor az előtte lévő kb 2 nap és az a nap a lényeges amikor elidnult felfelé a hő.

2008. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászóló vagyok:

Este 7 órakor (kimaradt az este az előzőben)

2008. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!