Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tesztet melyik...

Terhességi tesztet melyik napszakban érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
Valószínűleg teherbeestem. 2 hete késik a mensim, ma vettem tesztet. Melyik napszakban érdemes megcsinálnom?
2010. júl. 23. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggeli első pisiből.
2010. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 eszo ***** válasza:

igen, úgy általában a reggeli elsőből..de ha neked már 2 hete késik, akkor nyugodtan megcsinálhatod akármikor...


akár most is!


majd írd+ az eredményt!

de szerintem majdnem tuti, hogy pozi..ha már 2 hete késik..nem is értem hogy bírtál ennyit várni a tesztelésig! egy hőőős vagy!!!:-))


Drukkolok!

2010. júl. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy.

Nekem nem is kellett volna még megjönnie, lett volna még vagy 4-5 napom,mikor csináltam délután! a tesztet (Gabriel).


Ha pozitív, akkor pozitív...igaz, ilyenkor még nagyon halványan,de ott van :)

2010. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én este 7kor csináltam. 5 perc helyett pár másodperc alatt kimutatta, hogy terhes vagyok. A mai tesztek annyira érzékenyek, hogy nem feltétlenül kell reggeli pisiből csinálni. 31h terhes
2010. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!