Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, ha korai terhesség...

Normális, ha korai terhesség esetén a reggeli terhességi teszt halványan pozitív, az esti meg teljesen negatív? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a reggel érdemes hcg-t csinálni. Lehet azért lett az esti negatív, mert a vizeletben kevesebb a hcg???
2008. márc. 8. 17:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,ezért.Ha pár nap múlva tesztelsz,akkor már határozottabb lesz a vonalka:-))

2008. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem még nem volt szerencsém pozitívat tesztelni sajnos. :o( Viszon úgy tudom, hogy valóban a reggeli vizeletből kell megcsinálni, mert abban több a hcg. Szerintem két nap múlva REGGEL ismételd meg a tesztet és ha az is pozitív, akkor babás vagy! Szorítok, hogy így legyen. Amúgy mikor kellett volna megjönnie?

2008. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen!A reggeli első vizeletből érdemes megcsinálni, a beágyazódást követő /ami 10 nap /3 nap múlva teljes biztonsággal kimutatható a vizeletből a pozitiv terhesség a nap bármely szakában!:)
2008. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kb. 6 nap múlva fog csak megjönni. Én is csodálkoztam, hogy kétcsíkos lett. Az egyik legérzékenyebb tesztet használtam. Annyira nem hittem el hogy néztem egyet este, de az nega. A reggelin viszont jól kivehető.
2008. márc. 8. 18:52
 5/16 A kérdező kommentje:
A peteérést figyeltem, úgyhogy biztos, hogy még ilyen korán vagyok, mielőtt valaki azt gondolná hogy előbb eshettem teherbe. Amúgy szeretkezés sem volt előtte, úgyhogy csak peteérés környékén lehetett, azaz 7-8 nappal ezelőtt.
2008. márc. 8. 18:54
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem pár nap múlva tesztelj megint:)Valószinű hogy babás vagy:),de van sajnos olyan betegség is ami emeli a hcg szintet!:(Terhességre utaló tüneteid vannak?
2008. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

3 napja már mensisnek érzem a hasam enyhén szurkál. A melleimet ma éreztem először. (Hasonlóképpen mint amikor terhes voltam, de sajnos az a baba elmenet 7 hetesen :( ).

Lelki sugallat is van bennem.

Másrészt az lh eléggé erős volt PÉ környékén, majdnem 5 napig pozi volt, ebből kétszer jóval erősebb volt a controllnál. A kettő között volt egy gyengébb napom. Azt mondták lehet két petém érett. Hát nem bánnám ha az egyik megtermékenyült volna.

Szóval az lh-k alapján meg a hőm alapján úgy tűnt hogy 19 cn.-n és/vagy 21 cn-en volt a PE. Ha az első az igaz akkor 8 dpo.-n vagyok.

2008. márc. 8. 19:06
 8/16 A kérdező kommentje:
A hőm is ingázott, a 19 cn. után ugrott 37,0-ra, majd leesett 21 cn.-n 36,5-re és utána megint felment.
2008. márc. 8. 19:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem babás vagy!:)Én mindenképp szoritok neked!:)
2008. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
igen én is éreztem mikor terhes lettem az a bizonyos lelki sugallat nem csalhat!:)
2008. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!