Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az UH hány hetesen mutatja ki...

Az UH hány hetesen mutatja ki a terhességet?

Figyelt kérdés
2008. márc. 8. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a vérzésem kimaradása után voltam 1 nappal és 3 hetes terhességet mutatott ki.
2008. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 4 heteset nem tudta kimutatni,ez gépektől is függ.Ha biztosat akarsz, és tudodmennyi idős lehetsz,érdemes kivárni a 6 hetet.
2008. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az 5 hét körül már lehet látni a petezsákot,szívműködést,keringést a 6-7 hét környékén látnak először.A 3-ik héten kezdődik a beágyazódás,ami a 4-ik héten fejeződik be.Tehát,az 5-ik hét előtt még petezsákot sem látni.Nézz fel a www.babanet.hu-ra,ott láthatod a terhességed hétről-hétre.


Boldog babavárást.

2008. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Általába a negyedik héten már kimutatja ,de ez géptől is és a méh helyzetétől is függ!
2008. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!