Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Háziorvos elküldhet vérvételre...

Háziorvos elküldhet vérvételre, amiben megnézik hogy minden rendben a pazsmirigyemmel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen,én is őt kértem ,hogy írjon beutalót vérvételre.
2011. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
elküldhet, de a 3 pajzsmirigyhormon közül csak az egyiket nézetheti ő, ha azzal gond van, akkor egy következő vérvételnél nézik a többit, tehát vagy vársz jó esetben "csak" 4-5 hónapot és endokrinológus vagy van 7000 Ft-od és magánlaborban megcsináltatod az összeset egyszerre. Magyar egészségügy. Én a magánlabort választottam, 2 órával vérvétel után már l is küldték mailen az eredményeket és tudtam lépni ennek ismeretében.
2011. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
tudom lehet ez hülye kérdés,de hol voltál magánlaborban és mit mondtál,???Győr környékén nem tudsz esetleg,vagy max Pesten????
2011. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Manka68 ***** válasza:
Budapesten : mens mentis.
2011. aug. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 sumergo ***** válasza:
100%
Nekem megcsinálják TB-re mindhármat, pontosabban úgy szokták (házorvosos beutalónál), ha jó a TSH, akkor szinte biztosan jó a másik kettő is, akkor azok nincsenek a leleten. Ha azonban nem, akkor azokat is ráírják a leletre. Először mikor voltam endodokinál, akkor a TSH-m jó lett, mégis nézték a másik kettőt is, szerintem ha ahhoz mész, akkor megnézik mindhármat ingyen.
2011. aug. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

21:52!


Jó kis labor lehet, mert a pajzsmirigy vizsgálat eredménye 3 hét alatt van meg...

2011. aug. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ma elmegyek a háziorvoshoz, nem gondolom hogy baj lenne, csak szeretném ellenőriztetni.
2011. aug. 31. 07:20
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én a Bálint Analitikába járok Budán, de Budapesten elég sok helyen van magánlabor. Igen, amíg államiba jártam, ott is 3 hét alatt volt meg az eredmény, de most havonta kell mennem, érdekes is lenne, ha 3 hetet kéne várnom az eredményre. Egyébként én jártam már úgy, hogy a TSH jó volt ,a T4 viszont 100 felett, ami baromi magas érték. Ha ezt az államiban nézik, akkor kapok egy leletet, hogy rendben vagyok, senki nem kételkedik, hogy a másik két érték ettől még lehet rossz.
2011. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Megkaptam a papírt, ilyen hormont fognak nézni: T4, TSH, és T3.

Ez így jó?

2011. aug. 31. 15:23
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
igen ,ez a 3 a pajzsmirigyhormon
2011. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!