Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miért Hsg-re küld...

Szerintetek miért Hsg-re küld előbb a doki és nem hormon-vérvételre?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
engem is oda küldtek előbb - az én esetemben azért, mert 20ezret kért a doki a hsg-ért, a vérvételért meg nem tudott volna plusz pénzt kérni. persze nem ismerem a te orvosodat, de nálam sajnos ez volt az ok... pedig a hormonjaimmal volt gond.
2011. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Manka68 ***** válasza:

Nem tudom, miért oda küldött először, de szerintem minden vizsgálatot meg kéne csinálni egyszerre, mert az egyik probléma nem zárja ki a másikat.

A hormonjaid vagy rendben vannak, vagy nem, de könnyen kezelhető a hormongond gyógyszerrel, míg a petevezetékek elzáródása többnyire nem feloldható.

egyébként, ha a petevezetékek el vannak záródva, akkor ha meg tudják nyitni, a hormonjaidat már könnyedén rendbehozzák, ha pedig nem, akkor nincs értelme kezelni téged, akkor irány a lombik.

2011. szept. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!