Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet már a beágyazódás jele?

Ez lehet már a beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
27-28 naposak a ciklusaim és a 13. napon is tutira együtt voltunk a párommal, ahogy visszaidézem a dolgokat. Ma már enyhén fáj a hasam, mint amikor meg fog jönni. De ez még korai , mert az ovulációm és az együttlét óta csak egy hét telt el. Szerintetek ez lehet a beágyazódás kezdete már?
2011. aug. 27. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az ovulációm hétfői napra esett, következő hétfőn szurkált, fádogált a hasam és egy pár csepp vér jött. Nekem ez volt a beágyazódás.
2011. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még ne foglalkozz vele! Hamarosan úgyis kiderül, addig is kár idegeskedni, mert nem tesz jót!
2011. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A menstruáció kimaradásának napján csináltam 2 tesztet, három nappal később még 1 tesztet. Mindegyik pozitív volt, az orvos vizsgálat alapján mondta, hogy igen nagyobb a méhem, baba miatt. Egy hét múlva vérezni kezdtem, megjött. Hihetetlen, de sajnos az uh-ig nem szabad beleélni magunkat. Ezért azt tanácsolom menj uh-re amint tudsz. Drukkolok!
2011. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az út a beágyazódásig 7-12 nap.


Én a második babámmal az aktus utáni 9. napon émelyegtem, hasszúrkálást tapasztaltam, és a 10 napon erős +-t teszteltem, de ez a lehető legkorábbi szerintem. Én is csak azért "tudtam" és teszteltem, mert az az émelygés, és a szagokra való érzékenység nálam semmihez sem hasonlítható terhesen, és az első miatt már volt tapasztalatom. De ez már a HCG eredménye. Hasfájásról én nem tudok beszámolni. És talán az is számít, hogy nekünk ez volt az első próbálkozós hónapunk, így én abszolút nem voltam rágörcsölve, vagy ilyesmi...

2011. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!