Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, ha 7 napja...

Terhes lehetek, ha 7 napja késik, védekeztünk gumival, és nem szakadt el?

Figyelt kérdés
van olyan h 1-2 napot késik, mikor még nem volt nemi életem többet is késett, de most nagyon félek...
2008. márc. 7. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
akkor ha nem szekadt el nem lehetsz terhes.ez logikus.
2008. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem lehetsz,hisz nem tudott a sperma hogyan bejutni, de ha ennyire félsz, vegyél egy tesztet.De előfordul stressz hatására is jogy nem jön meg időben.
2008. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugalom, ha nem szakadt el akkor nem amiatt késik. Néha előfordul ilyen késés. Bárkinél előfordulhat.
2008. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért vegyél egy tesztet, és nézd meg. Isten ments, hogy ijesztgesselek, de egyéb úton is juthatott be sperma (előváladék, kézről, stb.).
2008. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
ez hűlyeség.még madad sem gndolod komolyan a kérdést ugye?
2008. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előttem írónak üzenem,hogy az egyik ismerősömék is gumival védekeztek,nem szakadt ki nekik soha,és terhes lett a csaj!!!!

Nem kell lehurrogni a kérdezőt,ha nem tetszik a kérdés,mi a francért válaszolsz??

A kérdezőnek meg azt üzenem,hogy inkább vegyen tesztet!Soha nem lehet tudni!

2008. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!