Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szurkál lent a hasam, lehetség...

Pcsillus kérdése:

Szurkál lent a hasam, lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Peteéréskor voltam együtt a párommal (ami 3 napja volt)!

Ez jelentheti azt hogy megfogant a kicsi?

Előre is köszi a válaszokat!


2008. márc. 7. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez jelentheti ezt is azt is.

Nálam mikor terhes lettem a szurkálás erősödött, és mensi előtt 2 nappal már elég élesen kisugárzott a hüvelyembe. Akkor má volt álomkóros tünetem és mell leszakadás érzet.

Amikor nem vagyok terhes akkor is elkezdődik egy szurka érzés. De nem volt olyan intenzív. Most megint szurkál nekem is. Majd meglátjuk hogy alakul a ciklus vége!

Drukkolok!

2008. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma a hőm 37!Ez jelenthet valamit? Peteéréskor 36,8!
2008. márc. 7. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem az nem jelent semmit.

Ha a hőd a peteérés utáni fázisban még egyszer emelkedik egy szintet és úgy marad akkor van remény.

Ilettve ha peteérés utáni fázis közepén, kb. a megtermékenyítés utáni 6-8 napon leesehet a hő, akkor is. Van akinek beágyazódásos vérzése van.

A hőre visszatérve, hogy soknak mensi előtt esik le a hője, valakinek mensi napján. Igazán nem tudod megjósolni hogy terhes vagy-e vagy sem, maximum megérezheted, és a mensi előtti napokban tüneteid is lehetnek rendesen. Erősebb hasszuri, vagy a nyálka minősége is jelenthet dolgokat.

2008. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam hogy egy napra leeshet a hő a beágyazódás miatt.
2008. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!Nem merem magam beleélni mert akkor csalódni fogok ha nem sikerült!De remélem igen!
2008. márc. 7. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is kell belelélni magunkat. Ha terhes vagy az már eldőlt 1-2 napja. Én így fogom fel. És kevesebb mint két hét kell már, hogy kiderüljön, hogy most hogy itt beszélgetünk ott lapul-e a babónk vagy sem. :)
2008. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, most már nem kell sokat várni!De sokáig fog tűnni!
2008. márc. 7. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!