Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érezhetek vmit a fogantatás...

Érezhetek vmit a fogantatás másnapján?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk együtt, ma tompa nyomást érzek, és melegem van. Érezhetek különösebb dolgokat, vagy nem?
2008. márc. 7. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit.Főleg hogy napra pontosan nem tudod megmondani hogy mikor fogant.
2008. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudnám megmondani, hogy pontosan mikor történt, én nem éreztem semmit, de van aki megérzi. A terhességi tünetek csak a következő menzi kimaradásakor kezdtek jelentkezni.
2008. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Testi érzet szerintem sincs. Inkább annyi, hogy megérzed, hogy ez most beletalált. És igazad lesz. Akkor tudod hogy éreztél valamit.

Velem ez volt.

2008. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem másképp történt. Mi a peteérést megelőző napon voltunk együtt, és rá pontosan 4 napra az esti órákban rettenetesen rosszul lettem, nagyon szédültem. Ez a szédülés tartott még a következő napon is, utána 2 napig pedig a fejem fájt. ELŐTTE SOHA NEM VOLT MÉG ILYEN. Akkor sejtettem/éreztem, hogy történt valami. Menstruáció előtti napokban (vagyis a 28. nap előtt,amikor már nem jött meg) pedig zuhanyzáskor éreztem, hogy a külső nemi szervem meg van duzzadva és a mellem is más, mint menzi előtt.

Lehet, hogy sokan nem hisznek nekem, vagy furcsállják a dolgot, de tényleg így volt. És ezt nem képzeltem be, mert nem görcsösen akartuk a babát, nem is éltem bele magam előtte.

2008. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!