Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai lenne még tesztet...

Korai lenne még tesztet csinálni? Még csak két napja késik a nem várt mensim, bár eddig mindig pontos volt.

Figyelt kérdés
Nincsenek egyéb tüneteim, csak a reggeli hőm maradt magasabban, mint az átlagom. A mensi előtt 1-2 nappal szoktam érezni, hogy megjön, ebben a ciklusban a peteérésem után kb 1 héttel kezdett el szurkálni, de amikor meg kellett volna jönnie, elmult ez az érzés. Nincs mellfeszülésem, de a furcsa az, hogy nem kívánom a szexet a férjemmel. Ez eddig nem volt probléma. Lehet/kell-e már tesztet csinálni? kicsit félek, mert már csalódtam párszor. A korábbi terhességem nem sikerült, pedi akkor minden szokásos tünetet produkáltam.
2008. márc. 7. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még egy 3-4 napot várnék a helyedben! Szorítok!
2008. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én, ha magamból indulok ki, akkor még korai tesztelni, de, ha másokból, akkor itt vannak olyanok, akiknek már kimutatta a mensi előtt 2 nappal is. Tehát, ahogy érzed
2008. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
már nyugodtan tesztelhetsz.Ilyenkor már nagyon magas a hcg a vizeletben.az sem jo ha sokat vársz vele,mert később vissza áll a hcg normálra.
2008. márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!