Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez terhes tünet?

Lehet ez terhes tünet?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy hete (középidő előtt kb. 1 héttel) szurkált az egyik oldalon. Aztán tegnapelőtt erős szúrás rövid ideig a másik oldalon, közben pár óráig tartó gyomorszáj-tájéki tompa fájdalom, ami szinte átölelődött a derekamba (másképp nem tudom megfogalmazni). Tegnap hasszurkák, este viszont iszonyat. Úgy fájt lent a hasam alja, hogy csak na. Szinte keményedett, fel volt püffedve, és feszített, fájt. Az már nem szurkálás volt, csak egy MagneB-6 és az alvás múlasztotta el. Mi lehet ez? 5-re nem várom, de viszont lehet, hogy a szurkálásokból ítélve hamarabb volt ovum.
2011. aug. 25. 06:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem inkább peteérés lehetett. Főleg ha 5-re nem várod az még 12 nap...
2011. aug. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De 12 nappal mensi előtt mit akarnál érezni? Illetve mitől? Ha terhes vagy, még be sem ágyazódott, terhesség még véletlenül sem állhat fent!
2011. aug. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ok, ezt azért én is tudom. De azért írtam, hogy már több, mint 1 hete szurkált, és az viszont olyan volt, mint ovukor szokott. Tehát lehet, 1 héttel hamarabb volt ovu.
2011. aug. 25. 08:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már pontosan ilyen tünetem mensi előtt, de megjött sajna. Mióta próbálkoztok???
2011. aug. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ezek tüszőrepedéskor szoktak lenni, ahogy mondod, az iszonyat fájdalom is.

szerintem nincs hogy bármit is érezz a terhességből, akkor sem, ha akkor volt ovud, amikor írod. Persze, attól még lehet baba a dologban, de ne keress tüneteket mert csak rosszabb :o)

2011. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap iszonyatosan fájt a hasam alja, alig bírtam este kiegyenesedni. Az mitől lehetett?
2011. aug. 26. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: peteéréstől.

Én ugyanezt produkáltam éveken keresztül: peteéréskor iszonyatos, elviselhetetlen fájdalom, puffadás, tojásfehérjés folyás. Csak olyankor ugye össze kellett bújni, attól a szemem szökött ki.

De most már ott a baba :)

2011. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!