Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt már olyan hogy...

Kinek volt már olyan hogy semmi tünet nem volt és mégis terhes volt? Nekem meg is jött a mensim de csak 3 napos volt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy 3 napos volt a mensid, nem biztos, hogy terhes vagy. Előföűordul néhány nőnél ilyen, de nem túl gyakori. Esetleg teszteltél már, hogy ilyet feltételezel? Ha igen és pozitív, akkor gratula, mehetsz a dokihoz.
2011. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ de nem nem teszteltem csak már annyira kétségbe vagyok esve hogy nem jön össze már két éve próbálkozunk és semmi és már minden apróságra azt hiszem hogy na most összejött!!
2011. febr. 17. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünetem nem volt,nemvárt napján teszteltem pozit! De nekem nem jött meg a vérzésem!
2011. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyire véreztél? Ugyanolyan volt mint máskor? Ha nem ugyanolyan kevesebb és nem darabos volt akkor van még remény!
2011. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem rendesen megvolt, csak kevesebb mint szokott, így annyira nem foglalkoztam a dologgal. Mivel pont munkahelyet váltottam,annyira belemerültem a rendezgetésbe, szépítgetésbe, hogy el is feledkeztem a mensimről. Teltek a napok és már eltelt 2 hét mire észbe kaptam, gyorsan teszteltem egyet és 2 csík lett majdnem kiugrottam a bőrömből. Délután szaladtam a dokihoz aki megerősítette a dolgot! Gyorsan eltelt a pocakosságom,minden gond nélkül. Manóm jelenleg 9,5 hónapos erős, nagyfiú aki éppen szunyókál az ágyában! :D
2011. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!