Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megint nem mutat a teszt...

Ha megint nem mutat a teszt semmit, akkor már tuti nem vagyok babás?

Figyelt kérdés
Ma reggel nem tudtam hőt mérni, mert ilyenkor mindig egy órával előbb kell kelnem, és az nem mutatna valós eredményt. De eddig a hőm bíztató volt, és vasánap óta késik is. Tegnap a sok hozzászóló miatt teszteltem, mintha lett volna ott valami, de nem vagyok benne biztos. Ma megint akarok venni tesztet. Szerintetek, ha nega akkor már tuti nem vagyok babás?
2008. márc. 7. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
miért nem csináltál reggel az lett volna a legtutibb. nem biztos, h nem vagy babás.
2008. márc. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert nem volt otthon, mert valahogy úgy vagyok vele, hogy ne álljanak otthon glédában a tesztek csak babonából sem:))) Lehet ezért sokan hülyének néznek, de...
2008. márc. 7. 07:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt rajta egy halvány csík tegnap nézz akkor holnap egyet. Ha nem bírod ki akkor ma is. Ha 10 percen belül megjelenik ugyanúgy a halvány, akkor bizony babás vagy!
2008. márc. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
bocsi nem azért írtam az elsőt, h megbántsalak csak én már nem bírtam volna ki h ne csináljak egy másikat.
2008. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem bántottál meg, csak már én is totál ki vagyok, azaz nem is vagyok ki, csak fura szitu ez most nekem, mivel még soha életemben egy napot sme késett, és mindig 28 napos ciklusaim voltak!!!
2008. márc. 7. 09:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az,hogy mintha lett volna ott valami?A leghalványabb csík is csík!!!:)Ha az volt akkor tuti sikerült!:)
2008. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
most akkor mit mutatoot a teszt?
2008. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
elkezdtem barnázni
2008. márc. 7. 13:25
 9/9 anonim ***** válasza:
sziasztok,csak annyit szeretnék mondani hogy a "halvány csík,is csík",nem igazán fedi a valóságot!nekem is mindenki ezt írta,megörültem nagyon!!ám a doki közölte,hogy bizony a pociban nincs senki:-(((.tehát a halvány csík,még sem mindig csík:-(
2008. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!