Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetes lehetek. Iszonyú...

6 hetes lehetek. Iszonyú rosszul vagyok egész nap. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

aggodom..

iszonyu rosszul vagyok egesznap 6hetes lehetek..reggel mar ahogy kikellek az agybol szedulok es isszonyu hanyigerem van,nem kivanok semmit max piritost eszek egesznap..ma a melobol is haza jottem mert egesz nap az ajulas kerulget(kulfoldon elek pillanatnyilag takarirasbol elek)..


2008. márc. 6. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
biszti hogy terhes vagy vettél már tezstet? és az apuka?
2008. márc. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen kb 8-10 pozitiv teszten vagyok tul,csak meg varok egy picit a dokival mert a tesom is koran ment el es elpiszkaltak neki...az apuka is itt van,tervezett a pici baba,csak nagyon rosszul vagyok...ez gaz?
2008. márc. 7. 00:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem gáz.Nekem is volt 1,5-2 olyan hetem manikor a boltba lemenni kenyérért nehéz volt,és legszivesebben csak feküdtem volna egész nap.Az össz táplálékom a háztartási keksz volt...Pokoli idők voltak,de túléltem.

A dokis megpiszkálós dolgokkal meg nem értek egyet!Egy baba sem megy el azért ,mert a doki megvizsgál.Azok a babák meg sem maradtak volna,vagy betegen születnek,vagy a csecsemőágyi halál végez velük.Egy igazán életerős magzattal te bmit megtehetsz,megmarad!Neked is jobb lenne elmenni,mert ne adj isten egy méhenkívüli az életedbe kerülhet.

2008. márc. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Sokat pihenj, nézz rtv-t mondjuk dobd be a Szex és New York évadokat .Szóval:

Pihi-Kaja és ennyi.Én nagyon szédültem, ájuldoztam, hánytam a 8.héttől, undorodtam mindentől, de nyugi elmúlik.

17 hetes kismami

2008. márc. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

igen csak a pihenés ami beválhat.én egész a 4.hónapig rosszul voltam, mindennapos hányásokkal:(

de fel a fejjel!elmúlik

19hetes kismama

boldog babavárást

2008. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj,nálam is így volt.200 méter sétától annyira kidöglöttem,alig bírtam elmenni a kocsiig.Aztr hittem összeesek.Hamar elmúlik,csak tényleg pihenj sokat,ilyenkor az a legfontosabb.Volt amikor az ágyból is alig bírtam felkelni.Elmúlik hamar!Pár nap és jobban leszel.Csak pihenj,mert azért jelez a szervezeted!:)
2008. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!