Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetek terhes leghamara...

Mikor lehetek terhes leghamarabb az alábbi "tünetek" illetve "betegség" kezelése után (közben)?

Figyelt kérdés
Ma voltam uh-on a szabálytalan ciklus miatt. Az orvos azt mondta sok apró tüsző van a petefészkemben, várjuk meg a mensit és akkor csinálunk hormonvizsgálatokat, elkezdjük a kezelést. Utánnanéztem (PCOS), de konkrét válaszokat nem találtam, hogy a kezelés közben illetve utánna kb mikor lehet baba?
2008. márc. 6. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a betegség közben sikerült. Igaz én évek óta pco-s voltam. Tavaly a párommal elhatároztuk hogy babát akarunk. Hormon vizsgálatokat csináltak, és titokba elkezdtem szedni a mercformint, mert az egyik leletemen a éhomi vércukor 4,2 lett az inzulin pedig 21,7 ezt sokaltam egy kicsit.A nőgyógyi szerint még tartományba volt de nem bíztam semmit a váletlenre.Az üzem dokimmal át beszéltük a dolgot, és feírta nekem. Aztán mikor a mensim be állt tőle, meg a hormaon leleteim is jók lettek, volt pé-s el mondtam a nődokinak hogy szedem a gyógyszert.Azt mondta hogy ha használ, márpedig a leleteim nagyon jók, akkor fől írja ő is. Aztán párhónapra rá az én dokim szabin volt áprilisba, és egy másik doki vizsgált, azt mondta 1% esélyem sincs teherbe esni a cysta miatt.Erre szeptember 10.környékén el felejtettem hogy rég megkellet volna hogy jöjjön, de úgy voltam vele hogy bizti a cysta kavar be megint.De vettem egy tesztet minden remény nélkül, és a teszt pozítív lett.Kiderült hogy 7 hetes terhes vagyk.Úgy hogy kinek így kinek úgy jön össze, d én azt mondm ha valaki babát szeretne mindent tegyen meg annak érdekébe és ne azzal a tudattal hogy majd csak össze jön.Sk sikert 33 hetes kismama
2008. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Az-az igazság kicsit meg vagyok ijedve mert sosem volt még ilyesmi problémám. Hétfőre bejelentkeztem egy homeopátiás orvoshoz (jártunk már hozzá egyéb dologgal), remélem ő is tud valamivel bíztatni és segíteni.
2008. márc. 6. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!