Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan beszéljem rá a férjem...

Hogyan beszéljem rá a férjem hogy elmenjen sperma vizsgálatra?

Figyelt kérdés
5 hónap próbálkozás után a doki irt beutalót a férjemnek ,de ö hallani sem akar róla.Elégé meg sértett vele mert én azt gondoltam hogy természetes dolognak fogja venni.Mi tévö legyek ?Bár mit mondok neki csak az a válasza hogy ,MAJD ÖSSZE JÖN.
2008. márc. 6. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel közösen akarjátok a babát, szerintem most ebbe egy ideig nyugodj bele. Sőt az is lehet, hogy a párodnak igaza van és ő is rendben van, egyszerűen csak még eddig nem jött össze.

Egyáltalán nem biztos hogy nem jön össze a baba. Sok párról hallottam, akiknek semmi bajuk sem volt és összejött egy éven belül. Lehet már a következőben babás leszel, vagy a msotaniban, úgyhogy próbáld most ez elfogandi. Szerintem legalábbis. (Addig is lehet venni spermatesztet, ezt talán a párod játékként is venné)

Szorítok nektek!

2008. márc. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálf meg azzal, hogymenjen el, mert ha valami baj van mégis, akor derüljöün ki, gyógyítsák meg és akkor nem kell várni, hanem azonnal jöhet, lehet hogy nincs is semmi, és csak tippet adnak, hogy mit csináljatok másképp. Jah és mondd meg hogy neked ez nagyon fontos, mert mindíg csak reménykedsz, hogy most talán..., és mégsem, és megnyugatana, ha elmenne, mert éreznéd, hogy ő is ugy akarja, mint te. Sok sikert, majd írd meg h hogy sikerült...
2008. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam a párommal eleinte. De amikor leültünk megbeszélni és látta rajtam hogy mennyire fontos nekem akkor beleegyezett. Szerintem ne add fel próbáld rávenni hogy menjen el mert ha ráhagyod ő nem fogja szóba hozni.
2008. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Most is épp a mensi elött vagyok két nappal és ilyenkor fog a pánik most is azt érzem hogy meg fog jönni és el vagyok keseredve.
2008. márc. 6. 13:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
mi ma voltunk pont írj privit. Nekünk lehetett vinni mintát és nem ott kellett.... Nagyon szimpi helyen voltunk.
2008. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugtasd meg, hogy a vizsgálat eredményétől függetlenül imádod őt. És hogy a legtöbb pasigondon tudnak segíteni.És az se baj ha nem, csak akkor nem éled bele minden hónapban feleslegesen magad. Meg azt is elmondhatod, azért őt vizsgálják hamarabb, mert egyszerűbb vizsgálni. De utána sorra kerülsz te is, nem maradsz ki a jóból.
2008. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!