Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenképp fennmarad a hö...

Mindenképp fennmarad a hö peteérés után?

Figyelt kérdés
mert ez a 18 nap.36,2-vel.nagyon gyanus ez nekem!
2008. márc. 6. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, ha van peteérés, azért feljebb megy a hő legalább (ha valaki alacsony hőmérsékletű) 36,5-ig.

Lehet ma van a peteérés? Babát szeretnél! Ha igen, akkor ma van a nagy nap lehet!

Hány napos a ciklusod? Ha ma van a peteérésed, kb. 31-32 napos lehet!

2008. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
eddig mindig 28 napos volt.teljesen össze vagyok zavarodva.4 honapja probálkozunk,de semmi.
2008. márc. 6. 13:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet egy kicsit csak csúszik a peteérésed. Vagy a peteérsi fázisod nincs 14 nap hanem csak 12. Nyugodj meg nincs baj, próbálkozzatok, szerintem a mai és holnapi nap lesz a nyerő és utána felível a hőd!
2008. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Peteérés utáni luteális fázist akartam írni az előbb...
2008. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A peteérést késleltetheti a sport vagy a fogyókúra amúgy :) A legrossazbb hogy peteérés nélküli ciklus van.

Szerintem ha már 4 hónapja próbálkozol és van kedved érdemes lenne hőt vezetni görbén, + egyéb megfigyeléseket nézni.

2008. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat.ekkor még van renény ebbe a honapba is.nem fogyozom és nem sportolok,de attol késhet.majd akkor probálkozunk.nagyon aranyosak vagytok.
2008. márc. 6. 13:28
 7/8 anonim ***** válasza:
ha volt peteérésed tuti hogy fentebb kéne mennie a hődnek
2008. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, nekem peteérés után még 3-4 napig alig több a hőm, aztán 20. nap után megy fel nagyon, most is 37,2 több napja. Nekem ma kellenne megjönnie... Bízom benne, hogy talán most nem fog megjönni...:)
2008. márc. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!