Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem vagyok még sajnos terhes,...

Nem vagyok még sajnos terhes, de a köldököm alatt (kb. 10 cm) szurkálást érzek mindig a 14. nap környékén egészen a mensi érkezéséig. Mit jelent ez? SOS

Figyelt kérdés
2008. márc. 6. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, ha azt érezted volna, hogy a 14. napon érzed, akkor azt mondtam volna, hogy megérzed a pé-det, de mivel a ciklus végéig érzed, így nem tudom mi lehet!
2008. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi, nem érezted, hanem kérdezted akart lenni
2008. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem peteérés jele. Más tüneteid nincsenek?
2008. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha mindig ezt érzed akkor nem lehet a baba miatt, hiszen ez mensid előtt is mindig jellemző volt.


Ha viszont azt akartad írni, hogy a mostani ciklusodban érzed, de eddig a többi ciklusodban ezt nem tapasztaltad, akkor igen, lehet baba.

2008. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy lecsaptatok a kérdésre :D :D :D
2008. márc. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!