Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előtejszivárgás mennyire...

Előtejszivárgás mennyire biztos jele a terhességnek?

Figyelt kérdés

Még nem maradt ki a mensim (holnap-holnapután kéne megjönnie), de sok terhestünetem van, és annak is érzem magam.

Olvastam, hogy nagyon kevés előtej szivárgás is lehet jele, főleg többedik babánál, nekem a 2. lenne, és ma kipróbáltam, és a bal mellemből valóban jött minden próbálkozásnál 1-2 csepp előtejnek látszó fehét folyadék. Ez mennyire biztos jele a terhességnek?


2008. márc. 5. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
ha neked ez már a második babát, akkor Te már nálam sokkal többet tudsz erről. Én is olvastam, hogy lehet elptej szivárgás, de én azt gondoltam, hogy az csak majd jóval később.
2008. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok erre én is!Nekem is a második baba lenne.Nem volt tejem már rég óta és most ismét van pár csepp.Most várok néhány napot és tesztelek.
2008. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!