Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor szeretkezünk és én...

Mikor szeretkezünk és én vagyok alul, a párom kiveszi a péniszét és szinte minden kifolyik azonnal. Ez normális? Mennyi az esélye, annak, hogy teherbe tudok esni?

Figyelt kérdés
Én sosem szedtem gyógyszert, úgyhogy addig amíg nem akartunk babát, mindig védekeztünk és nem tudom, hogy mennyire normális az, hogy szinte minden kifolyik. Bár nem tudom, hogy tényleg kifolyik-e minden vagy csak én gondolom.
2008. márc. 5. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a lényeg bent marad,ne izgulj mindenkinek kifolyik.Aktus után kis párna a csipö alá ,vagy a lábakat a falra,gyertyaállás...
2008. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
így van, aminek kell az bent marad hidd el, és a gyertyállás tényleg nem rossz
2008. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj emiatt,inkább tegyél egy kispárnát a csipőd alá,vagy kettőt,h minél tovább bent maradjon.Drukkolok!
2008. márc. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Több mint a fele mindig kijön :)

Szóval nyugi. Én úgy estem anno teherbe hogy rögtön kiugrottam szinte az ágyból mindig, nem párnáztam meg ilyesmi. Most én is várom az eredményt :)

2008. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!